Участь у навчальних семінарах, тренінгах та форумах

Відділом супроводу ОСББ періодично ( в міру формування груп) проводяться безкоштовні навчальні семінари та тренінги для представників ініціативних груп  та майбутніх керівників ОСББ.

Керівники ОСББ, управителі, приватні управляючі компанії та працівники житлово-комунального господарства мають можливість пройти платні навчальні курси при НУ «Львівська політехніка» із отриманням посвідчення державного зразка про підвищення кваліфікації працівників житлово-комунального господарства за програмою «Управитель житловою нерухомістю».

З питань участі у таких навчальних програмах та семінарах звертатись за телефоном 2975-995 або на електронну скриньку [email protected]

У м. Львові разом з державною Програмою з енергозбереження,  затверджена і успішно функціонує міська Програма відшкодування частини кредитів, отриманих ОСББ, ЖБК на впровадження заходів з енергозбереження, реконструкції і модернізації багатоквартирних будинків у м. Львові “Теплий дім“ (ухвала Львівською міської ради від 19.03.2015 за №4413).

Програма запровадила дієвий та прозорий механізм фінансової підтримки з міського бюджету на впровадження енергоефективних заходів у житлових будівлях, в яких створено ОСББ та ЖБК. Програма передбачає відшкодування частини суми тіла кредиту (до 30% від розміру кредитних коштів, але не більше 400 тис. грн. за одним кредитним договором).

Даною програмою уже скористалося 4 ЖБК та 12 ОСББ м. Львова. Завдяки залученим кредитним коштам  ОСББ та ЖБК впровадили енергоефективні заходи у своїх будинках: замінили вікна на сходових клітинах і вхідні двері, модернізували та утеплили мережі теплопостачання, модернізували системи загальнобудинкового освітлення, утеплили покрівлю і горище. На сьогодні, уже взятий перший кредит в сумі 1,35 млн.грн на проведення теплоізоляції зовнішніх стін багатоквартирного будинку.

Щоб скористатися даною програмою Вам необхідно повідомити  відділ супроводу ОСББ, ресурсний центр для розвитку ОСББ Департаменту житлового господарства та інфраструктури, подавши заявку в центр надання адміністративних послуг (ЦНАП) на пл. Ринок, 1 чи електронну адресу :[email protected]

Детально ознайомитися з програмами щодо впровадження заходів з енергозбереження можна на веб - порталі Львівської міської ради в розділі: ОСББ : програми з енергозбереження, та за номером телефону 2975-995, 2975-932. Контактні особи: Калинець Оксана – в.о. начальника відділу супроводу ОСББ, Левицький Тарас – головний спеціаліст відділу супроводу ОСББ.