Як отримати кошти від провайдера за користування спільним майном ОСББ?

Для отримання додаткових коштів на утримання будинку ОСББ може надати право на користування спільним майном багатоквартирного будинку (сервітуту).

Наприклад операторам телекомунікаційних мереж, які розміщують елементи власної телекомунікаційної мережі та власні технічні засоби телекомунікації в шахтах, каналах, електрощітках призначених для розміщення мереж і обладнань низької напруги та на дахах будинку).  

Отримана плата є додатковими коштами, які можна використати на утримання будинку та поліпшення його технічного стану.

Для надання такого права операторам необхідно провести загальні збори та затвердити відповідне рішення протокольно.

Зразок протоколу на встановлення серветуту щодо спільного майна багатоквартирного будинку на користь операторіів та провайдерів

Якщо раніше вже був встановлений сервітут щодо спільного майна багатоквартирного будинку на користь оператора та провайдера та необхідно його подовження для переукладення договору між ОСББ та провайдером.

Завантажити зразок

Зразок протоколу на встановлення серветуту щодо спільного майна багатоквартирного будинку на користь операторіів та провайдерів,  які вже надають послуги

Після прийняття відповідного рішення на загальних зборах та оформлення його протоколом необхідно укласти договір між ОСББ та відповідним оператором чи провайдером.

Завантажити зразок

Зразок договору про встановлення сервитуту

Завантажити зразок