Матеріали розгляду пропозицій, поданих під час консультацій із громадськістю щодо проекту ухвали «Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова»

З 14 грудня 2017 року по 20 грудня 2017 року тривали консультації з громадськістю щодо проекту ухвали «Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова».

Ініціатор консультацій: департамент економічного розвитку Львівської міської ради.

Оголошення щодо проведення консультацій з громадськістю було розміщено на веб-сторінці Львівської міської ради у рубриці «Консультації з громадськістю».

З відповідним проектом можна було ознайомитись на сайті Львівської міської ради та у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради, за адресою: м. Львів, пл. Ринок,1, тел. 297 57 63.

19 грудня 2017 року відбулось представлення проекту ухвали.

За результатами проведення консультацій із громадськістю щодо проекту ухвали «Про внесення змін до переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова» пропозиції громадськості не надходили.