Матеріали розгляду пропозицій, поданих під час консультацій із громадськістю щодо проекту Порядку надання вимог до архітектурно-планувальної частини проекту на влаштування проїзду (заїзду) до об’єкту містобудування

Із 26 січня 2018 року по 09 лютого 2018 року тривали консультації з громадськістю щодо проекту Порядку надання вимог до архітектурно-планувальної частини проекту на влаштування проїзду (заїзду) до об’єкту містобудування.

Ініціатор консультацій: управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради.

Оголошення щодо проведення консультацій з громадськістю було розміщено на веб-сторінці Львівської міської ради у рубриці «Консультації з громадськістю».

З відповідним проектом можна було ознайомитись на сайті Львівської міської ради та у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради, за адресою: м. Львів, пл. Ринок,1, тел. 297 57 63.

За результатами проведення консультацій із громадськістю щодо проекту Порядку надання вимог до архітектурно-планувальної частини проекту на влаштування проїзду (заїзду) до об’єкту містобудування пропозиції та зауваження не надходили.

.