Матеріали розгляду пропозицій, поданих під час консультацій з громадськістю щодо затвердження Правил користування міським електричним транспортом у м. Львові

Із 01 березня 2018 року по 14 березня 2018 року тривали консультацій з громадськістю щодо затвердження Правил користування міським електричним транспортом у м. Львові.

Ініціатор консультацій: управління транспорту департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради.

Оголошення щодо проведення консультацій з громадськістю було розміщено на веб-сторінці Львівської міської ради у рубриці «Консультації з громадськістю».

З відповідним проектом можна було ознайомитись на сайті Львівської міської ради та у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради, за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, тел. 2975763.

За результатами проведення консультацій з громадськістю щодо затвердження Правил користування міським електричним транспортом у м. Львові було подано 3 пропозиції громадськості.

Ініціатором проведення консультацій з громадськістю розглянуто подану пропозицію відповідно до листа від 20.03.2018 року № 4-2503-320 (лист додається).

Розгляд пропозицій