Матеріали розгляду пропозицій, поданих під час консультацій із громадськістю щодо проекту рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на будівництво гр. Гудою В.В. та гр. Пєшковим В.П. багатоквартного житл

Матеріали розгляду пропозицій, поданих під час консультацій із громадськістю щодо проекту рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на будівництво гр. Гудою В.В. та гр. Пєшковим В.П. багатоквартного житлового будинку з творчою майстернею на вул. Ільмовій,7»

З 04 квітня по 10 квітня 2018 року тривали консультації з громадськістю щодо проекту рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на будівництво гр. Гудою В.В. та гр. Пєшковим В.П. багатоквартного житлового будинку з творчою майстернею на вул. Ільмовій,7».

Ініціатор консультацій: управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради.

Оголошення щодо проведення консультацій з громадськістю було розміщено на веб-сторінці Львівської міської ради у рубриці «Консультації з громадськістю».

З відповідним проектом можна було ознайомитись на сайті Львівської міської ради та у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради, за адресою: м. Львів, пл. Ринок,1, тел. 297 57 63.

За результатами проведення консультацій із громадськістю щодо проекту рішення «Про затвердження містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва на будівництво гр. Гудою В.В. та гр. Пєшковим В.П. багатоквартирного житлового будинку з творчою майстернею на вул. Ільмовій,7» пропозиції та зауваження не надходили.