Громадські слухання проекту рішення “Про порядок виконання робіт на об'єктах благоустрою ( при будівництві та ремонті споруд, підземних інженерних мереж, шляхового покриття та інших робіт ) у м. Львові”

  • 2344
24 грудня 2007 року о 16.00 у сесійній залі Львівської міської ради, за адресою: пл.Ринок,1, каб.202 відбудуться громадські слухання проекту рішення "Про порядок виконання робіт на об'єктах благоустрою ( при будівництві та ремонті споруд, підземних інженерних мереж, шляхового покриття та інших робіт ) у м. Львові"

Пропонований регламент для доповідей та виступів учасників слухань:

Час проведення слухань 16.00-18.00

Представлення проекту рішення - до 30 хв. ( Час на доповідь до 30 хв.)

Запитання учасників слухань по суті проблеми - до 20 хв. (Час на запитання - до 2 хв.)

Обговорення та внесення пропозицій до 60 хв. (Час на виступ - до 5 хв.)

Голосування внесених пропозицій до 10 хв.

З питань організації та проведення громадських слухань просимо звертатись у відділ громадського партнерства управління "Секретаріат ради" за тел. 297-57-63 або на електронну скриньку: civicpartner@ukr.net. Запрошуємо усіх охочих.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ

Про порядок виконання робіт на об`єктах благоустрою (при будівництві та ремонті споруд, підземних інженерних мереж, шляхового покриття та інших робіт) у м.Львові

З метою якісного та своєчасного відновлення об`єктів благоустрою міста після проведення будівельних робіт, керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про благоустрій населених пунктів», Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування норми та охорони» від 30.03.1994р. №198, ухвалою сесії міської ради "Про «Правила благоустрою та утримання території м.Львова" від 26.10.2000р. №816, рішень виконавчого комітету Львівської міської ради від 27.10.2006р. №№1226 "Про затвердження Положення про Галицьку районну адміністрацію Львівської міської ради та її структури", №1229 "Про затвердження Положення про Франківську районну адміністрацію Львівської міської ради та її структури", №1227 "Про затвердження Положення про Залізничну районну адміністрацію Львівської міської ради та її структури", №1230 "Про затвердження Положення про Шевченківську районну адміністрацію Львівської міської ради та її структури", №1228 "Про затвердження Положення про Личаківську районну адміністрацію Львівської міської ради та її структури", №1231 "Про затвердження Положення про Сихівську районну адміністрацію Львівської міської ради та її структури", виконавчий комітет вирішив:

1. Затвердити:

1.1.Порядок виконання робіт на об`єктах благоустрою (при будівництві та ремонті споруд, підземних інженерних мереж, шляхового покриття та інших робіт) у м.Львові (додаток № 1).

1.2.Типовий договір про умови проведення робіт на об`єктах благоустрою (при будівництві та ремонті споруд, підземних інженерних мереж, шляхового покриття та інших робіт) у м.Львові (додаток № 2).

1.3.Прейскурант тарифів за послуги при підготовці висновків та умов щодо виконання робіт на об`єктах благоустрою (додаток № 3).

2. Координаторами з реалізації Порядку виконання робіт на об`єктах благоустрою (при будівництві та ремонті споруд, підземних інженерних мереж, шляхового покриття та інших робіт) у м.Львові та операторами зі справляння коштів визнати районні адміністрації міста.

Відповідальні: голови районних адміністрацій.

3. Внести зміни з врахуванням вимог даного рішення:

3.1. Головам районних адміністрацій міста у Положення про районні адміністрації Львівської міської ради;

3.2. Департаменту містобудування у «Правила благоустрою та утримання території м.Львова»

Відповідальні: голови районних адміністрацій, директор департаменту містобудування

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови з питань містобудування та інфраструктури.

Міський голова А.Садовий

Додаток № 1

до рішення виконкому

від „____" №________

П О Р Я Д О К

виконання робіт на об`єктах благоустрою (при будівництві та ремонті споруд, підземних інженерних мереж, шляхового покриття та інших робіт) у м.Львові.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1.Порядок розроблено відповідно до Закону України "Про місцеве

самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування норми та охорони" від 30.03.1994р. №198, ухвали сесії міської ради "Про «Правила благоустрою та утримання території м.Львова" від 26.10.2000р. №816, рішень виконавчого комітету від 09.05.2001р. №481 „Про зарахування та використання коштів за видачу дозволів на виконання робіт при будівництві ремонті споруд, підземних інженерних мереж, шляхових покрить і зовнішнього благоустрою", від 27.10.2006р. №№1226 "Про затвердження Положення про Галицьку районну адміністрацію Львівської міської ради та її структури", №1229 "Про затвердження Положення про Франківську районну адміністрацію Львівської міської ради та її структури", №1227 "Про затвердження Положення про Залізничну районну адміністрацію Львівської міської ради та її структури", №1230 "Про затвердження Положення про Шевченківську районну адміністрацію Львівської міської ради та її структури", №1228 "Про затвердження Положення про Личаківську районну адміністрацію Львівської міської ради та її структури", №1231 "Про затвердження Положення про Сихівську районну адміністрацію Львівської міської ради та її структури".

1.2. Порядок є обов`язковим при виконанні будь-яких будівельних,

ремонтно-будівельних робіт, встановлення тимчасової і постійної огорожі, будівельних риштувань при ремонті фасадів в межах червоних ліній вулиць, прокладанні підземних комунікацій за межами будівельних майданчиків для всіх юридичних та фізичних осіб незалежно від відомчого підпорядкування та форм власності.

1.3. До виконання робіт юридичні та фізичні особи допускаються тільки при наявності договору з районними адміністраціями Львівської міської ради щодо проведення робіт на об`єктах благоустрою.

1.5. Оплата за надання послуг при підготовці висновків та умов щодо виконання робіт на об`єктах благоустрою здійснюється у відповідності з прейскурантом тарифів, затвердженим даним рішенням.

2. УМОВИ УКЛАДАННЯ ДОГОВОРІВ

2.1. Служба при районній адміністрації, яка надає послуги при підготовці висновків та умов щодо виконання робіт на об`єктах благоустрою укладає договір з «Виконавцем робі» на підставі письмової заявки із зазначенням повної назви виконавця, відповідальної особи, термінів виконання робіт та наступних документів:

2.1.1. На будівельні і ремонтно-будівельні роботи з організації будівельних майданчиків, при встановленні постійної , тимчасової огорожі, тимчасовим складуванням будівельних матеріалів поза межами будівельного майданчика:

- копії дозволу Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю Львівської міської ради на виконання будівельних, ремонтно-будівельних робіт;

- копії будівельного генерального плану;

- копії документу на право користування землею.

2.1.2. На встановлення риштувань при ремонті будинків і споруд:

- копії паспорту фасаду, погодженого управлінням архітектури департаменту містобудування та управлінням охорони історичного середовища.

2.1.3. На влаштування інженерних мереж (водопровід, каналізація, електрокабель, телефонна каналізація, газопровід):

- погоджений у встановленому порядку проект прокладання мереж.

2.1.4. На виконання робіт з благоустрою території, прилеглої до торгових приміщень, офісів:

- проект облаштування благоустрою, погоджений управлінням архітектури департаменту містобудування.

2.1.5. На виконання ремонтних робіт на проїжджій частині вулиць:

- схеми руху і розташування знаків з погодженням ДАІ;

- наказ департаменту житлового господарства та інфраструктури.

2.1.6. Додатково, в залежності від характеру та виду робіт можуть вимагатися:

- копії проектно-кошторисної документації, погодженої у встановленому порядку;

- копії проекту виконання робіт (за умови створення перешкод для руху транспорту), погодженого з ДАІ;

- схеми організації руху транспорту, погодженого з ДАІ та управлінням транспорту і зв`язку департаменту житлового господарства та інфраструктури, якщо є необхідність закриття вулиць або обмеження руху транспорту та пішоходів;

- копію банківського документу, який підтверджує сплату рахунку за надання послуг.

2.2. Для продовження терміну дії надання послуг виконавцю необхідно представити в районну адміністрацію обгрунтований лист з вказанням причин та терміну завершення робіт.

2.3. Реєстрація та контроль за виконання аварійно-відновлювальних робіт на підземних інженерних мережах проводиться у відповідності з п.3.3. «Правил благоустрою і утримання території».

2.4.Інформацію щодо укладених договорів (назва організації, адреса місця виконання робіт, термін дії посвідчення і його номер) районна адміністрація передає в управління «Дозвільний офіс» та КП «Адміністративно-технічне управління» 1, 11, 21 числа кожного місяця.

3. ОБОВ`ЯЗКИ РАЙОННОЇ СЛУЖБИ З НАДАННЯ ПОСЛУГ ПРИ ПІДГОТОВЦІ ВИСНОВКІВ ТА УМОВ ЩОДО ВИКОНАННЯ РОБІТ НА ОБ`ЄКТАХ БЛАГОУСТРОЮ

3.1. Служба у своїй діяльності підконтрольна та підзвітна голові районної адміністрації та заступнику голови районної адміністрації з питань житлово-комунального господарства.

3.2. Служба у своїй діяльності керується Конституцією та Законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, ухвалами міської ради, рішеннями виконавчого комітету, розпорядженнями міського голови, розпорядженнями голів районних адміністрацій, цим Порядком, іншими нормативними документами.

4.СТРУКТУРА, ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ СЛУЖБИ

4.1.Службу очолює завідувач сектору (головний спеціаліст), який призначається і звільняється з посади головою районної адміністрації, в порядку визначеному чинним законодавством.

4.2.Інші працівники Служби призначаються на посади та звільняються з посад головою районної адміністрації, в порядку визначеному чинним законодавством.

4.3.Чисельність Служби та штатний розпис визначається та затверджується головами районних адміністрацій.

4.4.Служба співпрацює з державними та іншими організаціями, задіяними в процесі надання посвідчень на виконання робіт при будівництві, ремонті споруд, підземних інженерних мереж та інших об`єктів благоустрою у місті Львові.

5.ФУНКЦІЇ

5.1. Контроль та дотримання термінів виконання погоджених робіт, якістю відновлення благоустрою.

5.2. Погодження графіків виконання планових і аварійних розрить при ремонті інженерних мереж, контроль за їх дотриманням і якістю відновлювальних робіт.

5.3. Контроль за дотриманням п.3 «Правил благоустрою і утримання території м.Львова».

5.4. У межах своєї компетенції розглядає листи, заяви і скарги громадян, установ, підприємств і організацій.

6.ФІНАНСУВАННЯ

6.1. Фінансування витрат на утримання працівників Служби здійснюється за рахунок коштів, отриманих від надання послуг при підготовці висновків та умов щодо виконання робіт на об`єктах благоустрою.

6.2. Оплата за послуги Службою, яка здійснює контроль за якісним проведенням робіт на об`єктах благоустрою їх Виконавцями, проводиться відповідно до прейскуранту тарифів за послуги при підготовці висновків та умов щодо виконання робіт на об`єктах благоустрою затвердженим рішенням виконкому згідно додатку № 3.

Вартість послуг може змінюватися у випадку підвищення заробітної плати та рівня інфляції за попередній рік.

6.3. Порядок ведення бухгалтерського обліку та статистичної звітності визначається чинним законодавством України.

7.ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ

7.1.Працівники Служби несуть відповідальність за:

- якість, своєчасність виконання завдань і функції, покладених на Службу;

- дотримання вимог нормативних правових документів із праці.

7.2.Працівники Служби несуть відповідальність згідно з чинним законодавством.

8.ЗАКЛЮЧНІ ПОЛОЖЕННЯ

8.1.Ліквідація та реорганізація Служби здійснюється розпорядженням голови районної адміністрації згідно чинного законодавства.

8.2.Зміни та доповнення до цього Порядку вносяться у порядку, встановленому для його прийняття.

Керуючий справами виконкому М.Литвинюк

Віза:

Директора департаменту житлового

господарства та інфраструктури М.Желіско

Додаток № 2

до рішення виконкому

від „____" №

ДОГОВІР

про умови проведення робіт на об`єктах благоустрою

(при будівництві та ремонті споруд, підземних інженерних мереж,

шляхового покриття та інших робіт) у м.Львові

м.Львів «_____ «__________________

Районна адміністрація___________________________________району м.Львова

в особі голови____________________________________________________________ в подальшому «Власник», з однієї сторони та__________________________________ _________________________________________________________________________

в особі___________________________________________________________________,

в подальшому «Виконавець робіт» з другої сторони, які спільно іменуються

«Сторони», а кожен окремо «Сторона», уклали цей Договір про наступне:

1. Предмет та умови Договору.

1.1.»Виконавець робіт» зобов`язується дотримуватись умов цього

договору при проведенні (характер робіт) робіт на об`єкті благоустрою м.Львова (найменування об`єкту) , що розташований за адресою__________________________

_______________________________________________________________________________________________________________________________________________ 1.2.Роботи передбачають проведення наступних будівельних і ремонтних операцій, пов`язаних з тимчасовим руйнуванням об`єктів благоустрою (перелік і об`єми) : ____

________________________________________________________________________________________________________________________________________________ 1.3. Відновлення «Виконавцем робіт» об`єкту благоустрою є обов`язковою умовою при завершенні робіт.

1.4. Дотримання Сторонами Правил благоустрою та утримання території м.Львова, Порядку виконання робіт при будівництві та ремонті споруд, підземних інженерних

мереж, шляхових покрить та інших об`єктів благоустрою усіх форм власності є обов'язковою умовою для виконання робіт.

1.5. Відповідальність за дотримання субпідрядними організаціями термінів та якості робіт з відновлення об`єктів благоустрою несе «Виконавець робіт».

1.6.Термін виконання робіт та повне завершення відновлення об`єкту благоустрою від «____«___________200 р. до « «__________ 200 р.

2.Обов`язки сторін.

2.1.«Виконавець робіт» у рамках цього Договору зобов`язується:

2.1.1.Оплатити за послуги надані «Власником» при підготовці висновків

та умов виконання робіт на об`єктах благоустрою згідно виставленого рахунку.

2.1.2.Розпочати роботи після підписання договору.

2.1.3.Закінчити виконання робіт у встановлені терміни.

2.1.4.При проведенні робіт дотримуватись усіх необхідних заходів

протипожежної безпеки, техніки безпеки та охорони праці, охорони довкілля та Порядку контролю за охороною зелених насаджень протягом всього терміну проведення

робіт до моменту здачі об`єкту в експлуатацію, а також норм та вимог діючих БНіП.

2.2.»Власник» у рамках цього Договору зобов`язується:

2.2.1. Укласти договір на виконання робіт за умови представлення усіх необхідних документів, передбачених Порядком виконання робіт при будівництві та ремонті споруд,

підземних інженерних мереж, шляхових покрить та інших об`єктів благоустрою усіх форм власності.

2.2.2. Продовжити «Виконавцеві робіт» термін виконання робіт за умови представлення необхідних документів, передбачених Порядком виконання робіт при будівництві та

ремонті споруд, підземних інженерних мереж, шляхових покрить та інших об`єктів благоустрою усіх форм власності шляхом укладання додаткової угоди.

2.2.3. Провести обстеження та підписати акти відновлення об`єкту благоустрою, як це передбачено Порядком виконання робіт при будівництві та ремонті споруд, підземних

інженерних мереж, шляхових покрить та інших об`єктів благоустрою усіх форм власності.

3. У разі пошкодження чи знищення об`єкту благоустрою створюється комісія, яка проводить його обстеження і встановлює ступінь пошкодження чи знищення, визначає

відновну вартість робіт і складає відповідний акт.

Роботи з усунення пошкодження та/або відновлення (відбудови) об`єкта благоустрою виконуються винною юридичною чи фізичною особою в строки, визначені письмовим

договором з «Власником» об`єкта.

3. Порядок здачі-приймання відновленого об`єкту благоустрою.

3.1.Здача-приймання відновленого об`єкту благоустрою оформляється

актом, який підписують «Виконавець робіт» та «Власник».

3.2. Дата підписання акти визначає момент передачі відновленого об`єкту благоустрою в повноцінну експлуатацію «Власнику».

3.3. У випадку мотивованої відмови про прийняття відновлювальних робіт, Сторонами складається акт з переліком претензій «Власника», в якому

вказуються терміни усунення недоліків при виконанні робіт з відновлення об`єкту благоустрою.

4.Відповідальність.

4.1.Відповідальність «Сторін» регулюється Порядком виконання робіт при будівництві та ремонті споруд, підземних інженерних мереж, шляхових покрить та інших об`єктів

благоустрою усіх форм власності.

5.Порядок розгляду спорів.

5.1.Спори та розбіжності у рамках цього Договору, врегулювання яких «Сторони» не можуть досягти шляхом переговорів, передаються на розгляд Господарського суду.

6.Юридичні адреси, реквізити і підписи сторін.

«Власник» «Виконавець робіт»

Керуючий справами виконкому М.Литвинюк

Віза:

Директор департаменту житлового

господарства та інфраструктури М.Желіско

Додаток № 3

до рішення виконкому

від « « №______

Прейскурант

тарифів за послуги при підготовці висновків та умов щодо виконання робіт на об`єктах благоустрою

№№

з/п          Види послуг         Вартість послуг (грн.)       Примітка

1.            Влаштування інженерних мереж до 200 м/п           332,21   1 місяць 200 п/м

2.            Організація будівельного майданчика      273,14   1 об`єкт

1 місяць

3.            Організація будівельного майданчика при встановленні постійної огорожі                340,4     1 об`єкт

1 місяць

4.            Виконання аварійних розкопок при ремонті інженерних мереж (ЛМКП «Львівтеплоенерго», ЛМКП «Львівводоканал», міські електричні миережі, ВАТ «Львівгаз», ЛКП «Львівелектротранс», ВАТ «Укртелеком»)                72,5        Одна адреса

5.            Тимчасове складування будівельних матеріалів поза межами будівельного майданчика     284,79   1 об`єкт

1 адреса

6.            Встановлення тимчасової огорожі, будівельних риштувань при ремонті будинків і споруд     329,8     1 об`єкт

1 місяць

7.            Продовження терміну дії виконання робіт               175,46   на кожний наступний місяць

Керуючий справами виконкому М.Литвинюк

Віза:

Директор департаменту житлового

господарства та інфраструктури М.Желіско

В.о.директора департаменту

економічної політики С.Бабак

Аналіз регуляторного впливу

щодо порядку виконання робіт на об`єктах благоустрою (при будівництві та ремонті споруд, підземних інженерних мереж, шляхового покриття та інших робіт) у м.Львові

1. Визначення проблеми

Керуючись ст.27 Закону України «Про благоустрій населених пунктів»,

п.3 «Правил благоустрою і утримання території м.Львова» та рішенням виконкому від 19.10.2006 р. № 219 «Про розмежування повноважень між виконавчими органами Львівської міської ради» (зі змінами та доповненнями до нього) до повноважень районних адміністрацій Львівської міської ради належить контроль за порядком виконання робіт на впорядкованих територіях.

З метою контролю за якістю робіт та дотриманням термінів їх виконання пропонується затвердити єдиний для всіх районних адміністрацій міста порядок виконання робіт на об`єктах благоустрою (при будівництві та ремонті споруд, підземних інженерних мереж, шляхового покриття та інших робіт) у м.Львові

Вартість послуг залежить від переліку робіт, передбачених прейскурантом тарифів за послуги при підготовці висновків та умов щодо виконання робіт на об`єктах юблагоустрою, який затверджується рішенням виконкому.

II. Мета державного регулювання видачі дозволів службами районних адміністрацій на виконання робіт на об`єктах благоустрою.

Метою державного регулювання надання послуг службами районних

адміністрацій на виконання робіт на об`єктах благоустрою є забезпечення виконання вимог чинного законодавства з метою якісного та своєчасного відновлення об`єктів благоустрою міста після проведення будівельних робіт, утримання території міста Львова у належному стані, їх санітарного очищення, збереження об`єктів загального користування, а також природних ландшафтів, інших природних комплексів і об`єктів.

III. Опис механізмів і заходів розв`язання проблеми

Єдиний для всіх Служб, створених при районних адміністраціях, порядок виконання робіт на об`єктах благоустрою (при будівництві та ремонті споруд, підземних інженерних мереж, шляхового покриття та інших робіт) у м.Львові забезпечить прозорість надання послуг та однакові умови для всіх юридичних та фізичних осіб незалежно від відомчого підпорядкування та форм власності.

IY. Характеристика очікуваних соціально-економічних наслідків запровадження передбачених заходів

Визначення вимог щодо виконання робіт на об`єктах благоустрою (при будівництві та ремонті споруд, підземних інженерних мереж, шляхового покриття та інших робіт) у м.Львові забезпечить дотримання чинного законодавства, здійснення контролю за виконанням робіт у встановлені терміни, дотриманням «Виконавцем» робіт усіх необхідних заходів протипожежної безпеки, техніки безпеки та охорони праці, охорони довкілля та Порядку контролю за охороною зелених насаджень протягом всього терміну проведення робіт до моменту здачі об`єкту в експлуатацію, а також норм та вимог діючих БНіП.

Y. Обгрунтування терміну дії запропонованого регуляторного акта та переліку заходів, спрямованих на відслідкування ефективності дії регуляторного акта

Із метою відстеження результативності рішення виконкому «Про порядок виконання робіт на об`єктах благоустрою (при будівництві та ремонті споруд, підземних інженерних мереж, шляхового покриття та інших робіт) у м.Львові» пропонують такі заходи:

1.Аналіз фінансової звітності Служб районних адміністрацій з надання

послуг при підготовці висновків та умов щодо виконання робіт на об`єктах благоустрою контролюючими органами.

2. Обговорення результатів і наслідків прийнятого регуляторного акта.

3.Вивчення думки громадськості з надання послуг при підготовці висновків та умов щодо виконання робіт на об`єктах благоустрою службами, створеними при районних адміністраціях за умови оплати, згідно калькуляцій вартості робіт, затверджених головою районної адміністрації та погоджених департаментом економічної політики Львівської міської ради.