Громадські слухання проекту розміщення будівлі офісних приміщень з об'єктами торгівлі та громадського харчування на розі вул. Шухевича - Івана Франка у м. Львові

  • 1751

1 червня 2007 року о 12. 00 у приміщенні сесійного залу Львівської міської ради, за адресою пл. Ринок,1  відбудуться громадські слухання проекту розміщення будівлі офісних приміщень з об'єктами торгівлі та громадського харчування на розі вул. Шухевича - Івана Франка у м. Львові.

Проектом пропонується заповнення втраченої частини кварталу забудови, обмеженого вулицями Ів.Франка, Р.Шухевича та Князя Романа.

Проектований будинок - семиповерховий з підвальним поверхом.

Основна планувальна схема - коридорна. В будівлі передбачається дві сходові клітки з ліфтами розташовані по двох протилежних боках коридору. Один з ліфтів з збільшеними габаритами кабіни для забезпечення доступу неповносправних осіб на поверхи.

Образ споруди утворюють 4 скляні об'єми поверхів зміщені один відносно одного по горизонталі, та вертикальний об'єм з боку вул. Шухевича для оздоблення якого пропонується матеріал Rheinzink. Дана об'ємно - просторова композиція дає можливість зробити легким в сприйнятті кут кварталу за рахунок використання великої кількості скла на фасадах, але  одночасно забезпечує контраст з навколишньою забудовою завдяки інакшій пластиці фасаду.

Пропонований регламент для доповідей та виступів учасників слухань:

Час проведення слухань 12.00-14.00

Представлення проекту положення - до 40 хв. ( Час на доповідь до 10 хв.)

Запитання учасників слухань по суті проблеми - до 20 хв. (Час на запитання - до 2 хв.)

Обговорення та внесення пропозицій до 50 хв. (Час на виступ - до 5 хв.)

Голосування внесених пропозицій до 10 хв.

Охочих підготувати доповідь щодо питань висунутих на обговорення слухань, просимо повідомити про тему доповіді , прізвище, ім'я та посаду доповідача за нижче вказаними контактами. Теми доповідей будуть опубліковані у матеріалах слухань.  Останній термін реєстрації доповідей 31 травня 2007 року, о 17.00.

З питань організації та проведення громадських слухань просимо звертатись у відділ громадського партнерства управління "Секретаріат ради" за тел. 297-57-63 або на електронну скриньку: civicpartner@ukr.net. Запрошуємо усіх охочих.