Громадські слухання щодо розміщення кварталу житлової забудови в м. Львові по вул. Шевченка, 60 та вул. Скляна, 15.

  • 1414

16 квітня 2007 року о 13.00 у приміщенні великого сесійного залу Львівської Міської  Ради, площа Ринок, 1  відбудуться громадські слухання щодо розміщення кварталу житлової забудови в м. Львові по вул. Шевченка, 60 та вул. Скляна, 15.

Генеральним планом м. Львова (ДІПМ „Містопроект", 1993р) передбачається ліквідація шкідливого виробництва в межах території існуючого підприємства. Рішенням ВМР № 735 від 29.12.2000р підприємство ВАТ „Львівський мехсклозавод" підлягає виносу з м. Львова в промзону м. Стрия.

Відповідно планам власників нерухомості ТзОВ „ПАТРИАКОМ" передбачається повне знесення існуючих екс-виробничих будівель і на вивільненій території  розміщення кварталу житлової забудови (із мережею підземних паркінгів) з об'єктами побутового сервісу (магазин, кафе, офіси), що відповідає загальні концепції територіального розвитку м. Львова.

Пропонований регламент для доповідей та виступів учасників слухань :

Час проведення слухань 13.00-15.00

Представлення концепції забудови - до 40 хв (час на відповідь до 10 хв)

Запитання учасників слухань по суті проблеми - до 20 хв. (Час на запитання - до 2хв)

Обговорення та внесення пропозицій до 40 хв. (Час на виступ - 5 хв)

Голосування пропозицій до 20 хв

Охочих підготувати доповідь щодо питань висунутих на обговорення слухань, просимо повідомити про тему доповіді, прізвище , ім'я та посаду доповідача за нижчим вказаними контактами. Теми доповідей будуть опубліковані у матеріалах слухань.

Останній термін реєстрації доповідей 13 квітня 2007р, о 17.00.

З питань організації та проведення громадських слухань просимо звертатись у відділ громадського партнерства управління „Секретаріат ради" за тел. 297-57-63 або на електронну скриньку: civicpartner@ukr.net. Запрошуємо усіх охочих.