Громадські слухання щодо розміщення малих архітектурних форм.

  • 1141

27 березня 2007 року о 13.00 у приміщенні актового залу Личаківської районної адміністрації, вул. Левицького, 67 відбудуться повторні громадські слухання оновленого проекту положення "Про затвердження Правил розміщення малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності у м. Львові та порядку надання дозволів на відкриття об'єктів торгівлі, ресторанного господарства і сфери послуг".

Запроваджується видача дозволу на розміщення малих архітектурних форм за принципом організаційної єдності через адміністратора дозвільного офісу.  Саме на адміністратора дозвільного офісу покладається контроль за дотриманням процедури видачі дозволу (від отримання заяви підприємця,  погоджень всіх дозвільних органів до безпосередньої видачі дозволу). Таким чином значно спрощується видача дозволу  і тепер відповідальність за вчасне отримання погодження буде нести і адміністратор дозвільного офісу.

З метою покращення благоустрою та естетичного вигляду  міста положенням передбачено  типових проектів малих архітектурних форм, схеми розміщення як для пересувних, так і для стаціонарних малих архітектурних форм. Розміщення малих архітектурних форм буде здійснюватись на підставі договору оренди елементів благоустрою шляхом поступового переходу від договорів оренди землі на договори оренди елементів благоустрою.

Повний текст проекту положення наведений у розділі "Інформація по підприємництву", "Проекти регуляторних актів"

Пропонований регламент для доповідей та виступів учасників слухань:

Час проведення слухань 13.00-15.15

Представлення проекту положення - до 40 хв. ( Час на доповідь до 10 хв.)

Запитання учасників слухань по суті проблеми - до 20 хв. (Час на запитання - до 2 хв.)

Обговорення та внесення пропозицій до 45 хв. (Час на виступ - до 5 хв.)

Голосування пропозицій до 30 хв.

Охочих підготувати доповідь щодо питань висунутих на обговорення слухань, просимо повідомити про тему доповіді, прізвище, ім'я та посаду доповідача за нижче вказаними контактами. Теми доповідей будуть опубліковані у матеріалах слухань.  Останній термін реєстрації доповідей 26 березня 2007 року, о 15.00.

З питань організації та проведення громадських слухань просимо звертатись у відділ громадського партнерства управління "Секретаріат ради" за тел. 297-57-63 або на електронну скриньку: . Запрошуємо усіх охочих.