Громадські слухання проекту положення Про порядок визначення розміру інвестиційного внеску інвесторів (замовників) на розвиток соціальної інфраструктури м. Львова.

  • 1984

12 березня 2007 року о 13.00 у приміщенні "Світлиця" за адресою вул. Дорошенка,14  відбудуться громадські слухання проекту положення Про порядок  визначення  розміру інвестиційного внеску інвесторів (замовників) на розвиток соціальної  інфраструктури м. Львова.

Розвиток соціальної інфраструктури міста потребує комплексного вирішення соціальних та економічних проблем пов'язаних з поліпшенням технічного стану, та впорядкуванням об'єктів соціальної інфраструктури, благоустроєм. Будівництво (реконструкція) об'єктів соціальної сфери міста переважно фінансується за кошти бюджету. Внесок інвесторів (замовників) за право реалізувати свій проект будівництва на території міста дасть можливість компенсувати витрати бюджету міста на розширене відтворення соціальної інфраструктури, пропорційно до навантаження на інфраструктуру міста, яке вони будуть здійснювати у разі реалізації проекту. Одним із заходів, який би дозволив стимулювати надходження коштів саме в ті галузі міського господарства, які віднесені до пріоритетних, є оптимізація обсягів інвестиційного внеску інвесторів (замовників) на розвиток соціальної інфраструктури міста. Будівництво (реконструкція), що здійснюється на території міста, повинно реалізовуватися відповідно до визначених пріоритетів розвитку соціально-економічного комплексу міста. Для цього встановлено коефіцієнт соціально-економічного значення, який враховує, що може отримати місто в результаті втілення проекту будівництва (реконструкції), залежно від галузі в якій він має бути реалізованим. Перевага запропонованої системи розрахунків інвесторів з міською радою полягає у визначенні чітких умов проведення розрахунку інвестиційного внеску на розвиток соціальної інфраструктури м. Львова.

Повний текст проекту положення наведений у повідомленні про оприлюднення відповідного регуляторного акту, також він розміщений в іншому розділі сайту Львівської міської ради: «Інформація по підприємництву //Проекти регуляторних актів»

Пропонований регламент для доповідей та виступів учасників слухань: доповідь до 10 хв., виступ до 5 хв.

Охочих підготувати доповідь щодо питань висунутих на обговорення слухань, просимо повідомити про тему доповіді , прізвище, ім'я та посаду доповідача за нижче вказаними контактами. Теми доповідей будуть опубліковані у матеріалах слухань.  Останній термін реєстрації доповідей 9 березня 2007 року, о 12.00.

З питань організації та проведення громадських слухань просимо звертатись у відділ громадського партнерства управління "Секретаріат ради" за тел. 297-57-63 або на електронну скриньку: civicpartner@ukr.net . Запрошуємо усіх охочих.