Громадські слухання проекту положення “Про організацію та проведення у м. Львові масових рекламних, розважальних, релігійних, культурно-просвітницьких, спортивних, видовищних та інших заходів”.

  • 1629

7 березня 2007 року о 11.00 у приміщенні "Світлиця" за адресою вул. Дорошенка,14  відбудуться громадські слухання проекту положення "Про організацію та проведення у м. Львові масових рекламних, розважальних, релігійних, культурно-просвітницьких, спортивних, видовищних та інших заходів".

Внаслідок прийняття даного положення організатори масових заходів отримають  прозору і чітко визначену процедуру надання дозволу на проведення масового заходу, а також фіксований термін вирішення питання про надання дозволу на проведення масового заходу. Одночасно масові заходи зможуть проводитися виключно (перелік визначається цим положенням) у місцях, пристосованих для цього, не створюючи загрози життєзабезпеченню населення, здоров'ю чи безпеці громадян.

Повний текст проекту положення наведений у повідомленні про оприлюднення відповідного регуляторного акту, також він розміщений в іншому розділі сайту Львівської міської ради: «Інформація по підприємництву //Проекти регуляторних актів»

Пропонований регламент для доповідей та виступів учасників слухань: доповідь до 10 хв., виступ до 5 хв.

Охочих підготувати доповідь щодо питань висунутих на обговорення слухань, просимо повідомити про тему доповіді , прізвище, ім'я та посаду доповідача за нижче вказаними контактами. Теми доповідей будуть опубліковані у матеріалах слухань.  Останній термін реєстрації доповідей 5 березня 2007 року, о 16.00. Термін реєстрації доповідей продовжено до 6 березня, о 12.00

З питань організації та проведення громадських слухань просимо звертатись у відділ громадського партнерства управління "Секретаріат ради" за тел. 297-57-63 або на електронну скриньку:civicpartner@ukr.net. Запрошуємо усіх охочих