Протокол громадського слухання містобудівної документації внесення змін до містобудівного обґрунтування розміщення пождепо в районі вул. Стрийської в м. Львові.

  • 1210

Громадське слухання було проведено 22 жовтня 2009 року у приміщенні Львівської міської ради, за адресою: м. Львів, пл.Ринок,1, каб.230

Для участі у громадському слуханні зареєструвалось 12 учасників.

На громадському слуханні виступили:

О.Файфурка, головний спеціаліст відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Організація, програма та регламент проведення громадських слухань.

Ю.Пилипенко, Головне управління МНС у Львівській області

П.Крупа, головний архітектор проекту ДП ДІМП «Містопроект»

Представлення містобудівної документації внесення змін до містобудівного обґрунтування розміщення пождепо в районі вул. Стрийської в м. Львові.

В ході обговорення взяли участь:

Ю.Верхола, начальник відділу територіального управління міста управління архітектури департаменту містобудування

В ході обговорення Ю.Пилипенко було озвучено:

· Основні характеристики ділянки та містобудівні умови розташування пождепо в районі вул. Стрийської. Зазначено, що дана ділянка вибрана на основі схеми розташування пожежних частин, розробленої до генплану міста.

· Представлено обґрунтування величини ділянки, техніко-економічні показники пождепо, інженерне забезпечення об’єкту.

· Містобудівні умови і обмеження земельної ділянки розташування пождепо в районі вул. Стрийської.

П.Крупа: звернув увагу, що Генеральним планом розвитку м.Львова передбачається розвиток та забезпечення пожежної безпеки міста. Зауважив, що на разі у місті є 9 пожчастин, які своєю діяльністю перекривають 70% території міста. Загалом на перспективу заплановано будівництво 6 пожчастин, завдяки чому буде дотримано необхідних для забезпечення пожежної безпеки нормативів. Розміщення на даній ділянці пождепо збільшить радіус обслуговування південного району м.Львова, в тому числі прилеглих населених пунктів Сокільники, Зубра тощо. Дана ділянка вільна від забудови та знаходиться в комунальній зоні. Проектом передбачається розміщення на даній ділянці 3-х поверхового приміщення пождепо із диспетчерською службою.

Ю.Верхола: акцентував, що містобудівного обґрунтування розміщення пождепо в районі вул. Стрийської в м. Львові погоджено всіма службами в тому числі управлінням архітектури департаменту містобудування.

Резолюція:

Рекомендувати містобудівну документацію внесення змін до містобудівного обґрунтування розміщення пождепо в районі вул. Стрийської в м. Львові до подальшого затвердження.

Головуючий громадського слухання,

Головний спеціаліст відділу громадського партнерства

управління «Секретаріат ради» О.Файфурка

Склад секретаріату громадського слухання:

Начальник відділу

територіального управління міста

управління архітектури департаменту містобудування Ю.Верхола

Представник замовника,

Головне управління МНС у Львівській області Ю.Пилипенко

Представник громадськості Л.Ярема