Протокол громадського слухання проекту містобудівного обґрунтування відведення земельної ділянки для обслуговування об’єкту гуртової торгівлі по вул.Бузковій в м.Львові

  • 1124

Громадські слухання були проведені 19жовтня 2009 року у приміщенні Львівської міської ради, за адресою: м. Львів, пл.Ринок,1, каб.202

Для участі у громадських слуханнях зареєструвалось 8 учасників.

На громадських слуханнях виступили:

Ю. Лукашевський, начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Організація, програма та регламент проведення громадських слухань.

О.Козак, директор МП «Пошук»

Представлення проекту містобудівного обґрунтування відведення земельної ділянки для обслуговування об’єкту гуртової торгівлі по вул.Бузковій в м.Львові

В ході обговорення взяли участь:

М.Шеремета, ГАП ПП «Універсал Проект»

В.Садова, кореспондент агенції ЗІК

В ході обговорення директором МП «Пошук» О.Козаком було зазначено:

· Основною діяльністю МП «Пошук» є виготовлення сільськогосподарської продукції та забезпечення нею населення. Основні потужності організації зосереджено в Дніпропетровській області.

· На відведеній земельній ділянці по вул.Бузковій планується спорудити фасувальні лінії, склади для завантаження та розвантаження товару, ліфти та навантажувальні механізми. Для вантажно-розвантажувальних робіт використовуватимуть малогабаритні транспортні засоби.

· Створення даної продовольчої гуртовні дозволить уникнути кризи, пов’язаної з браком продуктів харчування та створення штучного ажіотажу.

· Наголосив, що МП «Пошук» справно виплачує орендну плату за користування земельною ділянкою.

Під час обговорення було висловлено наступні пропозиції:

М.Шеремета запропонував вивчити питання долучення до даної земельної ділянки іншої, що знаходиться між нею червоними лініями.

Резолюція:

Рекомендувати проект містобудівного обґрунтування відведення земельної ділянки для обслуговування об’єкту гуртової торгівлі по вул.Бузковій в м.Львові до подальшого погодження.

Головуючий громадських слухань,

начальник відділу громадського партнерства

управління «Секретаріат ради» Ю. Лукашевський

Склад секретаріату громадських слухань:

Начальник відділу

територіального управління міста

управління архітектури департаменту містобудування Ю.Верхола

Представник замовника,

директор МП «Пошук» О.Козак

Представник громадськості

ГАП ПП «Універсал Проект» М.Шеремета