Протокол громадського слухання проекту містобудівного обґрунтування розміщення земельної ділянки для будівництва і обслуговування 10-ти поверхового багатоквартирного житлового будинку з вбудованими офісними приміщеннями та автостоянками на вул. В.Вели

  • 1156

Громадське слухання було проведено 23 жовтня 2009 року у приміщенні Львівської міської ради, за адресою: м. Львів, пл.Ринок,1, каб.202

Для участі у громадському слуханні зареєструвалось 11 учасників.

На громадському слуханні виступили:

О.Файфурка, головний спеціаліст відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Організація, програма та регламент проведення громадських слухань.

І.Луцишин, представник головного управління МНС України у Львівській області,

С.Зем'янкін, головний архітектор проекту, ДП ДІПМ «Містопроект»

Представлення проекту містобудівного обґрунтування розміщення земельної ділянки для будівництва і обслуговування 10-ти поверхового багатоквартирного житлового будинку з вбудованими офісними приміщеннями та автостоянками на вул. В.Великого-Перфецького у м.Львові (2-га черга забудови)

В ході обговорення взяли участь:

Ю.Верхола, начальник відділу територіального управління міста управління архітектури департаменту містобудування,

І.Куляса, головний архітектор проекту, ЛКП «Ахбуднагляд»,

Т.Мудрик, віце-президент КБП «Галичартбуд»

В ході обговорення представником головного управління МНС України у Львівській області І.Луцишиним було зазначено:

    У 2007 році було здано в експлуатацію І чергу будівництва багатоповерхового житлового 140-ка квартирного житлового будинку. Додаткова необхідність забезпечення військовослужбовців житлом стала причиною розроблення проекту містобудівного обґрунтування розміщення земельної ділянки для будівництва і обслуговування 10-ти поверхового багатоквартирного житлового будинку з вбудованими офісними приміщеннями та автостоянками на вул. В.Великого-Перфецького у м.Львові (2-га черга забудови). На ділянці, призначеній для будівництва, планується спорудити 10-ти поверховий будинок із підземним паркінгом, гостьовою автостоянкою та вбудованими офісними приміщеннями. Наголосив, що функціональне призначення пожежної частини, що розташована поруч з майбутнім будинком залишиться без змін.

В ході обговорення головним архітектором проекту С.Зем'янкіним було зазначено:

    ІІ черга будівництва буде досконалішою за першу. Зокрема, у даному будинку буде впроваджено ліфти для людей з обмеженими можливостями. Наголосив, що при проектуванні будинку всі нормативи дотримано.

Під час обговорення було висловлено наступні пропозиції:

І.Куляса розповів, що архітекторами було обрано симетричний варіант ІІ черги для створення великого внутрішнього простору для мешканців та можливості розташування дитячого майданчика. Інженерні мережі, що проходять через дану ділянку підлягають переносу та подальшій модернізації. Наслідком будівництва стане комплексний благоустрій території, включаючи дитячі, господарські майданчики та  майданчики для дорослих.

Ю.Верхола уточнив достатність забезпечення мешканців майбутнього будинку машино-місцями та стоянками в цілому.

Т.Мудрик наголосив на наявності усіх необхідних висновків та погоджень. Розповів, що КБП «Галичартбуд» виступає інвестором-підрядником даного будівництва.

Резолюція: Рекомендувати проект містобудівного обґрунтування розміщення земельної ділянки для будівництва і обслуговування 10-ти поверхового багатоквартирного житлового будинку з вбудованими офісними приміщеннями та автостоянками на вул. В.Великого-Перфецького у м.Львові (2-га черга забудови) до подальшого погодження.

Головуючий громадського слухання,

головний спеціаліст відділу громадського партнерства

управління «Секретаріат ради» О.Файфурка

Склад секретаріату громадського слухання:

Начальник відділу територіального управління міста

управління архітектури департаменту містобудування Ю.Верхола

Представник забудовника,

заступник начальника ЗТС ГУ МНС України

у Львівській області І.Луцишин

Представник громадськості                                                                                        М.Михалина