Протокол громадського слухання проекту містобудівного обґрунтування реконструкції виробничого комплексу ВАТ ВП «Львівзооветпостачпром» по вул.Зеленій, 153 в м.Львові

  • 1275

Громадське слухання було проведено 11 листопада 2009 року у приміщенні Львівської міської ради, за адресою: м. Львів, пл.Ринок,1, каб.202. 

Для участі у громадському слуханні зареєструвалось 8 учасників.

На громадських слуханнях виступили:

Ю. Лукашевський, начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріатради» Організація, програма та регламент проведення громадських слухань.

А.Потабенко, представник замовника документації

Представлення проекту містобудівного обґрунтування реконструкції виробничого комплексу ВАТ ВП «Львівзооветпостачпром» по вул.Зеленій, 153 в м.Львові

В ході обговорення взяли участь:

Ю.Верхола, начальник відділу територіального управління міста управління архітектури департаменту містобудування,

Ю.Бернацький, голова правління ВАТ ВП «Львівзооветпостачпром»,

М.Адаменко, головний інженер проекту, ОП ЛОПВ АПБ

Під час представлення А.Потабенком було зазначено: 

    При аналізі роботи підприємства виникла необхідність розширення адміністративного корпусу, збільшення площ складських приміщень, реконструкція існуючих гаражів з майстернею для ремонту автомобілів і будівництво лабораторного корпусу. Загальну характеристику складених містобудівельних умов та основні техніко-економічні та експлуатаційні показники. Підсумував, що всі необхідні дозволи отримано.

Під час обговорення було висловлено наступні думки, зауваження та пропозиції: 

Ю.Верхола наголосив на необхідності наявності позитивного висновку управління архітектури Львівської міської ради стосовно містобудівного обґрунтування реконструкції виробничого комплексу ВАТ ВП «Львівзооветпостачпром» по вул.Зеленій, 153 в м.Львові. Задав запитання про норми розрахунку необхідних машиномісць для даної території.

Ю.Бернацький повідомив, що ВАТ ВП «Львівзооветпостачпром» це – виробничо-наукове підприємство, що має ліцензію на виробництво і зберігання лікарської зооветеринарної продукції. Основна мета даної реконструкції – розширення виробництва лікарської сільськогосподарської продукції.

М.Адаменко пояснив, що норми розрахунку необхідної кількості машиномісць для даної території обчислювались з огляду на плановане розташування  адміністративного корпусу, складських приміщень та лабораторного корпусу, тобто як для адміністративно-офісних приміщень.

Резолюція громадського слухання:

Рекомендувати проект містобудівного обґрунтування реконструкції виробничого комплексу ВАТ ВП «Львівзооветпостачпром» по вул.Зеленій, 153 в м.Львові до подальшого погодження.

Головуючий на громадському слуханні,  

начальник відділу громадського партнерства

управління «Секретаріат ради»                                                              Ю. Лукашевський

Склад секретаріату громадських слухань:

Представник управління архітектури,

начальник відділу

територіального управління міста                                                       Ю.Верхола

Представник замовника документації                                                І.Рацький

Представник громадськості                                                                  Ю.Бернацький