Протокол громадського слухання проекту містобудівного обґрунтування будівництва комплексу автовокзалу з влаштуванням офісних, торгівельних закладів та закладів громадського харчування з реконструкцією існуючої споруди на вул.Б.Хмельницького,225 у м.Ль

  • 1321

Громадське слухання було проведено 20листопада 2009 року у приміщенні Львівської міської ради, за адресою: м. Львів, пл.Ринок,1, каб.202.

Для участі у громадському слуханні зареєструвалось 18 учасників.

На громадському слуханні  виступили:

Р.Хімюк, головний спеціаліст відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Організація, програма та регламент проведення громадських слухань.

І.Лібович, представник замовника документації, директор ТзОВ «СІД»

Р.Свидницький, архітектор проекту

Представлення проекту містобудівного обґрунтування будівництва комплексу автовокзалу з влаштуванням офісних, торгівельних закладів та закладів громадського харчування з реконструкцією існуючої споруди на вул.Б.Хмельницького,225 у м.Львові.

В ході обговорення взяли участь:

М.Обідняк, доцент НУ«Львівська політехніка»,

Т.Базюк, журналіст,

Ю.Верхола, начальник відділу територіального управління міста 

Під час представлення І.Лібовичем було зазначено: 

    Існуюча споруда автостанції на даному етапі щоденно охоплює потік 5-6 тисяч пасажирів, що тотожне близько 700 відправленням автотранспорту. Внаслідок цього АС-2 отримала І категорію та статус «Автовокзалу». Оскільки існуюча споруда Автостанції №2 не може забезпечити пасажирам належні умови перебування, було прийнято рішення про будівництво комплексу автовокзалу та реконструкцію існуючої споруди на вул.Б.Хмельницького,225. Для забезпечення рентабельності Автостанції №2 у її приміщеннях планується влаштування офісних, торгівельних закладів та закладів громадського харчування. Кошторис даного проекту попередньо становить 3 мільйони гривень. Будівництво комплексу планується закінчити до 2012р.

Під час представлення Б.Свидницьким було зазначено: 

    На сучасному етапі проектування передбачено реконструкцію існуючої споруди та додаткове будівництво нової. Знесення існуючої споруди з метою будівництва нового комплексу автовокзалу неможливе з огляду на великий потік пасажирів та економічну невигідність призупинення перевезень. З метою забезпечення дотримання усіх необхідних норм з техніки безпеки пасажирів, персоналу автовокзалу та працівників офісних приміщень було проведено консультації з МНС.

Під час обговорення було висловлено наступні думки, зауваження та пропозиції:

Обідняк М.М. задав запитання стосовно можливості повного знесення існуючої споруди та будівництва на її місці нового комплексу автовокзалу. Уточнив наявність пожежного заїзду та врахування при проектуванні вимог техніки безпеки.

Наголосив на важливості даного об’єкту для міста Львова. Запропонував здійснити будівництво нового корпусу з максимальним наближенням до існуючого з метою подальшого знесення існуючого корпусу. Подав альтернативні пропозиції розміщення реконструйованого та новозбудованого корпусів.

Запропонував: 1.Розглянути можливість спорудження нового автовокзалу з подальшим (після його побудови): а) зносом існуючих споруд (п.2, п.5); б) функції пропонованих до знесення споруд передбачити в складі проектованого автовокзалу; в) по можливості передбачити криті рампи виходу пасажирів до автостоянок. 2.Розглянути окремо варіант зонування площ та споруд з врахуванням пропозицій до п.1. 3.Пов’язати існуючий архітектурний образ з представленим. 4.Винести на містобудівельну раду як важливий в’їздний об’єкт (письмові пропозиції).

Ю.Верхола наголосив на необхідності наявності позитивного висновку управління архітектури Львівської міської ради стосовно містобудівного обґрунтування будівництва комплексу автовокзалу з влаштуванням офісних, торгівельних закладів та закладів громадського харчування з реконструкцією існуючої споруди на вул.Б.Хмельницького,225 у м.Львові.

Т.Базюк запитав про кошторис даного проекту.

Резолюція громадського слухання:

Рекомендувати проект містобудівного обґрунтування будівництва комплексу автовокзалу з влаштуванням офісних, торгівельних закладів та закладів громадського харчування з реконструкцією існуючої споруди на вул.Б.Хмельницького,225 у м.Львові до подальшого погодження при умові отримання позитивного висновку на дане містобудівне обґрунтування від управління архітектури Львівської міської ради.

Головуючий на громадському слуханні,

спеціаліст відділу громадського партнерства

управління «Секретаріат ради»                                                                 Р.Хімюк

Склад секретаріату громадських слухань:

Представник управління архітектури,

начальник відділу

територіального управління міста                                                           Ю.Верхола

Представник замовника документації                                                    І.Лібович

Представник громадськості                                                                       М.Обідняк