Протокол громадського слухання проекту містобудівного обґрунтування зміни цільового призначення ділянки та розміщення офісного центру на вул.Під Дубом у м.Львові

  • 1252

Громадське слухання було проведено 18 листопада 2009 року у приміщенні Львівської міської ради, за адресою: м. Львів, пл.Ринок,1, каб.202. 

Для участі у громадському слуханні зареєструвалось 8 учасників.

На громадських слуханнях виступили:

Ю. Лукашевський, начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріатради» Організація, програма та регламент проведення громадських слухань.

В.Гудзоватий, представник замовника документації

Ю.Столяров, головний архітектор проекту, ДІПМ «Містопроект»

Представлення проекту містобудівного обґрунтування зміни цільового призначення ділянки та розміщення офісного центру на вул.Під Дубом у м.Львові

В ході обговорення взяли участь:

Ю.Верхола, начальник відділу територіального управління міста управління архітектури департаменту містобудування,

В.Дубина, керівник АПМ-2 ДІПМ «Містопроект» 

Під час представлення В.Гудзоватим було зазначено: 

    Ділянка, на якій планується будівництво офісного центру знаходиться в межах землекористування ТзОВ «Форум-Парк Захід» та займає площу 0,38 га. Для забезпечення необхідної кількості паркувальними місцями, проектним рішенням передбачено спорудження багаторівневого паркінгу загальною площею забудови 1250м2. Повідомив, що на даний час ведуться переговори з іноземними інвесторами, щодо залучення капіталовкладень для будівництва даного офісного центру. Будівництво офісного центру на вул.Під Дубом дасть поштовх до створення нових робочих місць.

Під час представлення Ю.Столяровим було зазначено: 

    Ділянка, що пропонується для зміни цільового призначення має кутове розташування, розміщена на роздоріжжі вулиць Джерельна-Куліша, біля кільцевої розв’язки цих вулиць, неподалік від насипу залізничної колії та залізничного моста. Ділянка по вул.Під Дубом розташована у зоні житлової та громадської забудови. Розташування офісного центру відповідає затвердженому призначенню території. Будівля складатиметься з двох архітектурних об’ємів: перша частина для завершення вигляду існуючої забудови матиме 5 поверхів, друга – скляна висотна частина – буде заглиблена, тому не виходитиме на фасад вулиці та, відповідно, не буде домінантою. Максимальна поверховість скляної будівлі складатиме 13 поверхів, проте вона може змінюватись в сторону зниження. Орієнтовна площа офісного центру становитиме 13 тис м2. Проектом також передбачається загальний благоустрій навколишньої території, облагородження тротуарів та проїжджої частини.

Під час обговорення було висловлено наступні думки, зауваження та пропозиції:

Ю.Верхола наголосив на необхідності наявності позитивного висновку управління архітектури Львівської міської ради стосовно містобудівного обґрунтування зміни цільового призначення ділянки та розміщення офісного центру на вул.Під Дубом у м.Львові.

В.Дубина висловив думку, що будівництво офісного центру на вул.Під Дубом дасть поштовх до серйозного містобудівного розвитку прилеглих територій. Припустив, що в майбутньому дана частина м.Львова стане осередком новітньої архітектури ХХІ ст.

Резолюція громадського слухання:

Рекомендувати проект містобудівного обґрунтування зміни цільового призначення ділянки та розміщення офісного центру на вул.Під Дубом у м.Львові до подальшого погодження при умові отримання позитивного висновку управління архітектури Львівської міської ради.

Головуючий на громадському слуханні,  

начальник відділу громадського партнерства

управління «Секретаріат ради»                                                              Ю. Лукашевський

Склад секретаріату громадських слухань:

Представник управління архітектури,

начальник відділу

територіального управління міста                                                       Ю.Верхола

Представник замовника документації                                                В.Гудзоватий

Представник громадськості,

Кореспондент «Гал-інфо»                                                                      М.Михалина