Протокол громадського слухання проекту містобудівного обґрунтування розміщення індивідуального житлового будинку на вул.Корсунській,15 у м.Львові.

  • 1176

Громадське слухання було проведено 16 листопада 2009 року у приміщенні Львівської міської ради, за адресою: м. Львів, пл.Ринок,1, каб.202

Для участі у громадському слуханні зареєструвалось 9 учасників.

На громадському слуханні виступили:

Ю.Лукашевський, начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Організація, програма та регламент проведення громадського слухання.

В.Караваєв, представник замовника

Представлення проекту містобудівного обґрунтування розміщення індивідуального житлового будинку на вул.Корсунській,15 у м.Львові.

В ході обговорення взяли участь:

М.Обідняк, архітектор, доцент НУ «Львівська політехніка»

В.Перепічка, представник ГУ МНС у Львівській області

Під час представлення В.Караваєвим було зазначено:

    Існуюча земельна ділянка, площею 300 м.кв., розташована на вул.Корсунській,15 (зоні малоповерхової житлової забудови), і на ній передбачається будівництво та обслуговування 2-х поверхового індивідуального житлового будинку, площею 137 м.кв. Проектований будинок розташовується поза межами червоних ліній вулиць, його розміри зумовлені габаритами ділянки і нормативними розривами до існуючих будівель та інженерних комунікацій. Вхід і під’їзд до гаражу проектованого будинку орієнтований на вул.Корсунську. Для забезпечення протипожежних вимог, північна сторона проектованого будинку – глуха, забезпечує можливість перспективного будівництва зблокованого житлового будинку з зносом існуючого. Розміщення будинку на проектованій ділянці забезпечує нормативну інсоляцію проектованого та існуючих будинків.

Під час обговорення було висловлено наступні думки, зауваження та пропозиції:

В.Перепічка якою є відстань до існуючого сусіднього будинку розташованого на північ від проектованого та якого роду (залізобетонним чи дерев’яним) є міжповерхове перекриття цього існуючого будинку?

В.Караваєв проектом передбачається зблокування існуючого та проектованого будинків, вимог пожежної безпеки буде дотримано згідно нормативів. 

М.Обідняк, як у випадку огородження власником сусідньої ділянки розташованої на північ від проектованого будинку, буде забезпечено вимог пожежної безпеки та проїзд пожежної техніки? Як буде забезпечена інсоляція будинку розташованого на північ від проектованого? 

В.Караваєв в містобудівному обґрунтуванні зазначено, що будинок буде зблокованим, від так під’їзд спецтехніки, довкола нього, буде забезпечено автоматично. Щодо інсоляції, то на разі будинок є не зблокованим, а вікна будинку розташованого на північ від проектованого, виходять на південь і на захід. Із власником даного будинку є погодження щодо зміни інсоляційного впливу при зведенні проектованого будинку.  

Резолюція: Рекомендувати проект містобудівного обґрунтування розміщення індивідуального житлового будинку на вул.Корсунській,15 у м. Львові до подальшого затвердження.  

Головуючий на громадському слуханні,

начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради»

Ю. Лукашевський

Склад секретаріату громадських слухань:

Представник управління архітектури,

начальник відділу

територіального управління міста

Ю.Верхола

Представник замовника документації

В.Караваєв

Представник громадськості

М.Обідняк