Протокол громадського слухання проекту містобудівного обґрунтування розміщення земельної ділянки для реконструкції з розширенням та обслуговування закладу торгівлі і громадського харчування (кафе-бар) на вул.Сихівській,18 у м.Львові.

  • 1249

Громадське слухання було проведено 13 листопада 2009 року у приміщенні Львівської міської ради, за адресою: м. Львів, пл.Ринок,1, каб.202

Для участі у громадському слуханні зареєструвалось 11учасників.

На громадському слуханні виступили:

Ю.Лукашевський, начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Організація, програма та регламент проведення громадського слухання.

О.Куриляк, представник замовника

М.Шеремета, ГАП ПП «Універсал Проект»

Представлення містобудівного обґрунтування розміщення земельної ділянки для реконструкції з розширенням та обслуговування закладу торгівлі і громадського харчування (кафе-бар) на вул.Сихівській,18 у м.Львові.

В ході обговорення взяли участь:

Р.Дадак, мешканець вул.Антонича

Ю.Хомяков, представник ЛФ КНУКІМ

Є.Волошин, мешканець вул.Сихівська

Ю.Верхола, начальник відділу територіального управління міста управління архітектури департаменту містобудування.

Під час представлення О.Куриляком було зазначено: 

    Проектована ділянка для реконструкції з розширенням торгового павільйону з закладом торгівлі і громадського харчування розташована в Сихівському районі поряд із ТЦ «Іскра», та розташована поза межами червоних ліній вулиць, не суперечить суміжним землекористувачам та сформованим пішохідним та транспортним зв’язкам. Площа ділянки реконструкції об’єкту становить 287 кв.м, площа забудови - 235 кв.м, поверховість комплексу – 2 поверхи (перший поверх – магазин продуктових товарів, другий – бар). Інженерне забезпечення проектованого об’єкту планується досягнути за рахунок існуючих на даній ділянці міських мереж. Влаштування гостьових автостоянок передбачається в комплексі з реконструйованим ТЦ «Іскра». Зведення об’єкту заплановано провести впродовж року.

Під час представлення М.Шереметою було зазначено:

    Техніко-економічні показники та просторове вирішення проектованого об’єкту, вирішення питання паркування автотранспорту, дотримання протипожежних вимог та інших нормативів. Проект реконструкції ТЦ «Іскра» розроблено ПП «Універсал Проект», тому замовнику буде рекомендовано при проведенні реконструкції з розширенням та обслуговування закладу торгівлі і громадського харчування  на вул.Сихівській,18 використовувати такі ж матеріали.

Під час обговорення було висловлено наступні думки, зауваження та пропозиції: 

Р.Дадак запропонував передбачити відповідний благоустрій та озеленення прилеглої території проектованого об’єкту. Дозволити влаштування закладу торгівлі, що дозволить суттєво підвищить забезпеченість мешканців Сихова і його гостям можливість харчування в нормальних санітарних умовах, а також проведення вільного часі, оскільки таких закладів бракує на Сихові (письмова пропозиція). 

Ю.Хомяков зазначив, що на Сихові існує попит на бенкетні зали, і в даному випадку розміщення на його території закладу такого типу, частково вирішить дану проблему. Висловив сподівання, що даний заклад буде доступним для людей із середнім достатком, і стане одним із осередків проведення культурного дозвілля мешканців Сихова. Підтримати прохання п.Куриляка про розміщення на ділянці по вул.Сихівській,18 центру громадського харчування оскільки він стане певною окрасою центральної частини Сихова (письмова пропозиція).

Є.Волошин звернув увагу, що ідея розміщення закладу харчування та дозвілля поряд із ТЦ «Іскра» не нова, алепозаяк є слушною і потрібною. Крім того розміщення такого об’єкту буде корисним з точки зору створення нових робочих місць.

Ю.Верхола запропонував на наступних етапах проектування обов’язково ув’язати проектований об’єкт із реконструкцією ТЦ «Іскра».

Резолюція:

Рекомендувати проект містобудівного обґрунтування розміщення земельної ділянки для реконструкції з розширенням та обслуговування закладу торгівлі і громадського харчування (кафе-бар) на вул.Сихівській,18 у м.Львові  до подальшого затвердження.

Головуючий на громадському слуханні,

начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради»

Ю. Лукашевський

Склад секретаріату громадських слухань:

Представник управління архітектури,

начальник відділу

територіального управління міста

Ю.Верхола

Представник замовника документації

О.Куриляк

Представник громадськості

Р.Дадак