Протокол громадського слухання проекту містобудівного обґрунтування розташування автосалону по продажу автомобілів, станції технічного обслуговування легкових автомобілів та автостоянки автомобілів ТОВ «Автотрейдінг-Львів» по вул.Промисловій

  • 1559

Громадське слухання було проведено 11 листопада 2009 року у приміщенні Львівської міської ради, за адресою: м. Львів, пл.Ринок,1, каб.230

Для участі у громадському слуханні зареєструвалось 20 учасників.

На громадському слуханні виступили:

Ю.Лукашевський, начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Організація, програма та регламент проведення громадських слухань.

А.Федунь, представник забудовника, директор ТзОВ «Автотрейдінг-Львів»

О.Лаврів, ГАП, ДП «Львівський Промбудпроект»

Представлення проекту містобудівного обґрунтування розташування автосалону по продажу автомобілів, станції технічного обслуговування легкових автомобілів та автостоянки автомобілів ТОВ «Автотрейдінг-Львів» по вул.Промисловій 52-Б в м.Львові.

В ході обговорення взяли участь:

І.Цимбаліста, ГО «Інститут регіонального розвитку»

П.Новосад, доцент НУ «Львівська політехніка»

Ю.Верхола, начальник відділу територіального управління міста управління архітектури департаменту містобудування.

В ході обговорення  А.Федунем було представлено:

    Загальну інформацію про діяльність ТОВ «Автотрейдінг Атолл Груп» в Україні та перспективи розвитку діяльності ТОВ «Автотрейдінг-Львів» у м.Львові. Інформацію щодо генерального плану майбутнього автоцентру, загальну характеристику майбутнього об’єкта, його загальної площі та площі забудови. Акцентовано, що площа реконструкції об’єкту на першому етапі становитиме 2 304  м кв., і на цьому етапі планується виконати будівництво двох окремих салонів з продажу авто та СТО на 9 постів, а на другому етапі - провести розширення ремонтної зони технічного обслуговування. Інформацію про планову організаційну структура підприємства «Автотрейдінг-Львів». Зокрема, що на першому етапі штат становитиме трохи більше 60, а на другому – 150 працівників.

В ході обговорення головним архітектором проекту О.Лаврівим зазначено:

    Ділянка на якій планується розміщення автосалону розташована в зоні промислової та складської забудови, а тому його розташування не буде суперечити функціональному використанню даної території.
      Техніко-економічні показники майбутнього об’єкту та його конфігурацію.
    Інженерне забезпечення майбутнього об’єкту планується забезпечити за рахунок існуючих мереж вул.Промислової, або ж інженерних мереж м’ясокомбінату, але за умови дольової участі зацікавлених сторін щодо їх реконструкції. Акцентовано увагу на екологічній безпеці роботи даного об’єкту.

Під час обговорення було висловлено наступні пропозиції:

І.Цимбаліста, було позитивом, якщо б персонал автоцентру складався з львів’ян, що покращило б ситуацію із зайнятістю місцевого населення, а пошук необхідних вакансій здійснювався при допомозі місцевих кадрових агенцій.

П.Новосад, розташування на даній ділянці автоцентру однозначно покращить екологічну ситуацію для оточуючого навколишнього середовища, у порівнянні з тією що була за роботи м’ясокомбінату.

Ю.Верхола: містобудівне обґрунтування розташування автосалону по продажу автомобілів, станції технічного обслуговування легкових автомобілів та автостоянки автомобілів ТОВ «Автотрейдінг-Львів» по вул.Промисловій 52-Б в м.Львові отримано всі необхідні погодження зі сторони відповідних служб, а тому його можна рекомендувати для подальшого погодження на виконком Львівської міської ради.  Звернув увагу, що в архітектурному і просторовопланувальному відношенні, даний об’єкт цілком вписується на даній

Резолюція:

Рекомендувати проекту містобудівного обґрунтування розташування автосалону по продажу автомобілів, станції технічного обслуговування легкових автомобілів та автостоянки автомобілів ТОВ «Автотрейдінг-Львів» по вул.Промисловій 52-Б в м.Львові до подальшого затвердження.

Головуючий громадського слухання,

Начальник відділу громадського партнерства

управління «Секретаріат ради»                                                                      Ю.Лукашевський

Склад секретаріату громадського слухання:

Начальник відділу

територіального управління міста

управління архітектури департаменту містобудування                             Ю.Верхола

Представник забудовника,

директор ТзОВ «Автотрейдінг-Львів»                                                            А.Федунь

Представник громадськості                                                                              Б.Соломчак