Протокол громадських слухань проекту містобудівного обґрунтування будівництва вул.Ряшівської (від вул.Є.Патона до вул.Кульпарківської з транспортними розв’язками)

Громадські слухання було проведено 19 липня 2010 року у приміщенні Львівської міської ради, за адресою: м. Львів, пл.Ринок,1, каб.202. 

Для участі у громадських слуханнях зареєструвалось 13 учасників.

На громадських слуханнях виступили:

Роман Хім’юк, головний спеціаліст відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Організація, програма та регламент проведення громадських слухань.

Ігор Фалюта, замовник документації, в.о. начальника управління капітального будівництва департаменту житлового господарства та інфраструктури,

Сергій Фіалковський, ГІП, ДІПМ «Містопроект»

Представлення проекту містобудівного обґрунтування будівництва вул.Ряшівської (від вул.Є.Патона до вул.Кульпарківської з транспортними розв’язками).

В ході обговорення взяли участь: 

Т.Жук, мешканець вул.Городоцької,289,

А.Якубеня, мешканець вул.Ряшівської,7

Під час представлення І.Фалюта зазначив: 

    Актуальність будівництва вул.Ряшівської полягає в необхідності забезпечення найкоротшого транспортного сполучення аеропорту зі стадіоном на вул.Стрийській в контексті майбутнього проведення Євро-2012. Майбутня дорога забезпечить розвантаження центральної частини міста від транзитного транспорту.

 Під час представлення С.Фіалковський зазначив:

    Метою генерального плану, розробленого ДІПМ «Містопроект», є дотримання тенденції поширення радіально-кільцевих транспортних доріг та створення у м.Львові кільцевих розв’язок різних рівнів. Основні параметри проектованої вулиці. Характеристику існуючої ситуації. Відповідно до представленого містобудівного обґрунтування, майбутня дорога пролягатиме в районі існуючої та перспективної забудови. З огляду на це передбачається знесення існуючих житлових будинків по вул.Любінській, 187, 191 та вилучення 42 земельних ділянок в дачному кооперативі «Урожай» і 7 земельних ділянок у садівничому товаристві «Садівник-люкс», а також частково ділянок інших користувачів. На вул.Ряшівській проектом передбачено створення п’яти підземних/наземних пішохідних переходів. Дорога прокладатиметься дотично до існуючого парку, а отже її будівництво не загрожує цілісності зелених паркових насаджень.

 Під час обговорення було висловлено наступні думки, зауваження та пропозиції:

Т.Жук наголосив на необхідності дотримання нормативів при створенні транспортних «кишень».

А.Якубеня наголосив на збереженні території парку «Скнилівок», дотичної до проходження траси  проектованої дороги. Звернув увагу на необхідності дотримання нормованого рівня шуму по відношенню до навколишніх житлових будинків, розташованих вздовж проектованої дороги та на необхідності створення підземних переходів по вул.Ряшівській. 

Резолюція громадських слухань:

Рекомендувати проект містобудівного обґрунтування будівництва вул.Ряшівської (від вул.Є.Патона до вул.Кульпарківської з транспортними розв’язками) до подальшого затвердження за умови врахування вимог листа  Управління архітектури департаменту містобудування Львівської міської ради від 21.05.2010р. № 2401-261 в частині виконання заходів, передбачених Законом України «Про відчуження земельних ділянок, інших об’єктів нерухомого майна, що на них розміщені, які перебувають у приватній власності, для суспільних потреб чи з мотивів суспільної необхідності».

Головуючий громадських слухань,

Головний спеціаліст відділу громадського партнерства

управління «Секретаріат ради» Р.Хім’юк 

Склад секретаріату громадських слухань:

В.о начальника відділу

інженерних споруд, транспорту та геослужби

управління архітектури департаменту містобудування В.Погорілець

Представник замовника І.Фалюта

Представник громадськості, ІА«Гал-інфо» І.Пакош