Громадське слухання щодо намірів реконструкції та добудови існуючої будівлі за адресою м. Львів, вул. Зелена 115в.

  • 1680

01 жовтня 2014 року відбудеться громадське слухання щодо намірів реконструкції та добудови існуючої будівлі за адресою м. Львів, вул. Зелена 115в.
Ініціатором є ТзОВ «Будівельна інвестиційна група «Прайм».
Місце проведення: великий сесійний зал Львівської міської ради (каб. 202), м. Львів,пл. Ринок, 1. Початок о 16.00.
Пропозиції та зауваження для включення до матеріалів громадського слухання просимо подати до 18.00 30 вересня 2014р. у електронному вигляді на civicpartner@ukr.net.
За детальнішою інформацією просимо звертатись у відділ громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради  за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб. 539, тел.032 297 57 6З

 

Інформаційна довідка щодо намірів реконструкції та добудови існуючої будівлі за адресою: м.Львів, вул.Зелена 115 в.

На місці існуючої забудови, яка належить ТзОВ«БУГ «Прайм»,пропонується шляхом реконструкції та добудови збудувати двохсекційний багатоквартирний житловий будинок.
Одна секція будинку буде 4- ох поверховою, а друга 5- ти поверховою. Це зумовлено дотриманням норм інсоляції відносно сусіднього 5 – ти поверхового будинку. В будинку планується підземний паркінг.Таким чином звільняється прибудинкова територія від парко місць та відводиться рекреаційну зону (озеленення,дитячий майданчик).
Будинок планується двох під’їзний з влаштуванням на першому поверсі приміщень громадського призначення. Споруда буде запроектована з застосуванням сучасних та «енергозберігаючих» технологій. Навколишню територію будинку та прилеглу до неї, пропонується привести в порядок, розчисти від чагарів та сміття для подальшого облаштування лавками,травниками та впорядкування дитячого та спортивного майданчика для мешканців навколишніх будинків.