Громадське обговорення проекту типового Положення про громадську колегію при управлінні Львівської міської ради.

  • Orest

15.01.2016 о 16.00 в каб. 202 Львівської міської ради відбудеться громадське обговорення проекту типового Положення про громадську колегію при управлінні Львівської міської ради.

Проект Положення

Пропозиції та зауваження просимо надсилати на ел. скриньку: [email protected]

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 297-57-63

Запрошуємо взяти участь в обговоренні!

Довідка: Про потребу створення громадських колегій неодноразово заявляли як представники громадськості, так і депутатського корпусу. Розпорядження міського голови Львова Андрія Садового №525 від 14 грудня 2015 року  було утворено робочу групи з підготовки проекту Положення про громадські колегії при виконавчих органах Львівської міської ради,  до складу якої увійшли представники громадськості, депутатського корпусу, виконавчих органів та Інституту міста. За основу було взято проект положення про громадську колегію при управлінні культури, авторами якого були управління культури загалом і Марина Временова зокрема. Робочою групою було напрацьовано чорновий проект типового Положення про громадську колегії при управлінні, що виноситься на громадське обговорення.

Створення громадських колегій також передбачене проектом  «Громади в дії»,  що реалізовується Інститутом міста за фінансування Програми ЄС «NeighbourhoodCivilSocietyFacility 2012 and Non-State ActorsandLocalAuthoritiesinDevelopment(NSA&LA) 2012 and 2013». Проект спрямований на активізацію локальних громад міста, співпрацю з громадськими активістами, а також налагодження ефективного діалогу мешканців з місцевою владою через залучення у процес планування та прийняття рішень. Партнери проекту: управління "Секретаріат ради" Львівської міської ради, ГО «Центр дослідження місцевого самоврядування», Український Католицький Університет та ГО «LegalService».