Громадське слухання щодо будівництва 9-ти поверхового житлового будинку із дворівневим підземним паркінгом на вул. Б. Хмельницького, 249 (корпус 26).

• Orest

13 квітня 2016 року відбудеться громадське слухання щодо будівництва 9-ти поверхового житлового будинку із дворівневим підземним паркінгом на вул. Б. Хмельницького, 249 (корпус 26).  Підставою для проведення заходу є звернення мешканців вул. Б. Хмельницького та вул. Чигиринської, а ініціатором – постійна комісія архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Львівської міської ради.

Місце проведення : актовий зал Шевченківської районної адміністрації ( вул. І. Липинського, 11) Початок о о 17.00.

Довідкова інформація: відділ громадського партнерства управління “Секретаріат ради” тел. 297-57-63

Опубліковано 31.03.2016

Копії документів надані ТзОВ «Кристал-Медіа»:

Пояснення мешканцям від  ТзОВ «Кристал-Медіа»

Малюнок 1

Виписка з ЄДРПОУ

Виписка з ЄДРПОУ с.2

Топозйомка з мережами

Відео зі зустрічі архітектора проекту з мешканцями.