Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час внесення змін до детального плану забудови, обмеженої вул. Т. Шевченка, вул. Городоцькою, вул. Залізничною у м. Львові.

  • 2985
  • Orest

З 01 серпня 2016 року по 25 серпня 2016 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час внесення змін до детального плану забудови, обмеженої вул. Т. Шевченка, вул. Городоцькою, вул. Залізничною у м. Львові.

У проекті опрацьовано планувальне рішення ділянок за адресами : № 31 та 8 по вул. О. Степанівни, № 32 по вул. Бр. Міхновських, № 31 по вул. Т. Шевченка та план червоних ліній по вул. Шевченка на відрізку від вул.. Я. Мудрого до вул. Бортнянського.

Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури департаменту містобудування Львівської міської ради,  розробником — ТзОВ «АКД»

 17  серпня 2016 року відбудеться публічне представлення згаданої документації.

 Місце проведення: актовий зал загальноосвітньої середньої школи № 34 ім. М. Шашкевича, м. Львів, вул. Замкнена, 8. Початок о 18.00.

Пропозиції просимо подавати до 25 серпня 2016 року через Центр надання адміністративних послуг до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб.539, тел. 032 297 57 63. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій — Файфурка О. С.

Довідка: згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:

  • повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • юридичні особи, об»єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

 Опубліковано 28.07.2016

Додатки:

Пояснювальна записка

Містобудівні умови та обмеження

Загальні дані

Зонінг

Мережі

Транспорт

Вертикальне планування

1 черга

2 черга

План червоних ліній 1

План червоних ліній 2

План червоних ліній 3

Довідник по громадських слуханнях в містобудівній сфері.