Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Проектованої, вул. Зеленої, вул. В. Навроцького, просп. Червоної Калини у м. Львові.

  • 3329
  • Orest

З 02 серпня 2016 року по 26 серпня 2016 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Проектованої, вул. Зеленої, вул. В. Навроцького, просп. Червоної Калини у м. Львові.

            ДПТ охоплює територію приблизною площею 61, 97 га. Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури департаменту містобудування Львівської міської ради,  розробником — ДП ДІМП «Містопроект».

            11  серпня 2016 року відбудеться публічне представлення згаданої документації.

            Місце проведення: актовий зал ТОВ «Профіт-торг», м. Львів, вул. Зелена, 204. Початок о 18.00.

            Пропозиції просимо подавати до 26 серпня 2016 року через Центр надання адміністративних послуг до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб.539, тел. 032 297 57 63. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій — Файфурка О. С.

Довідка: згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:

  • повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • юридичні особи, об»єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;
  • власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею;
  • представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;
  • народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

 Опубліковано 01.08.2016

Додатки:

Записка

Схема розташування

План існуючого використання

Фотофіксація

Фотофіксація 2

Опорний план

Планувальні обмеження

Проектний план

Проектний план 2

Схема проектованих планувальних обмежень

Довідник по громадських слуханнях в містобудівній сфері.