Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території, обмеженої вул. Трускавецькою, вул. І. Пулюя у м. Львові.

  • 2702
  • Orest

З 05 серпня 2016 року по 30 серпня 2016 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території, обмеженої вул. Трускавецькою, вул. І. Пулюя у м. Львові.

            У проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території орієнтовною площею 4,03 га. Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури департаменту містобудування Львівської міської ради,  розробником — ДП ДІМП «Містопроект».

            19  серпня 2016 року відбудеться публічне представлення згаданої документації.

            Місце проведення: актовий зал загальноосвітньої середньої школи № 83, м. Львів, вул. І. Пулюя, 16. Початок о 17.00.

            Пропозиції просимо подавати до 05 серпня 2016 року через Центр надання адміністративних послуг до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб.539, тел. 032 297 57 63. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій — Файфурка О. С.

Довідка: згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:

повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

юридичні особи, об»єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею;

представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

 Опубліковано 05.08.2016

Додатки:

Довідник по громадських слуханнях в сфері містобудування.

Записка

Додаток

Фрагмент генплану

Опорний план

Проектний план