Протокол громадського слухання щодо будівництва по вул. Т. Шевченка, 45

  • 1486
  • Orest

Громадське слухання відбулося 12 серпня 2016 року у приміщенні Львівської середньої загальноосвітньої школи № 33 (м. Львів, вул. Т. Шевченка, 34) Для участі у громадському слуханні зареєструвалося 18 осіб.

Громадське слухання відбувалось з ініціативи заступника міського голови із економічних питань та містобудування Р. Дацківа та депутатів Львівської міської ради (Додатки 1,2)

На громадському cлуханні виступили:

О. Файфурка, начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Модератор громадського слухання

У. Пак, депутат Львівської міської ради

І. Комар, голова правління ОСББ «Територія комфорту»

В. Репецький, представник ТОВ «БІНП ЛТД»

Під час вступного слова О. Файфурка повідомив, що громадське слухання регламентується Положенням про тимчасовий порядок проведення громадських слухань у м. Львові. Запропонував наступний порядок денний та регламент:

Питання 1. Розгляд можливості будівництва по вул. Шевченка,45

Час проведення: 18.00-19.00

Час на доповіді : до 20 хв.

Час на обговорення: до 30

Час на одне запитання : до 2 хв.

Підтримано: одноголосно.

           

            Запропонував  обрати членами секретаріату громадського слухання представників мешканців: І. Комара, Р. Каранця, А. Даниляка представника ТОВ «БІНП ЛТД» - В. Репецького та депутата Львівської міської ради У. Пак

            Підтримано: одноголосно

Зазначив,  що головною метою слухань є визначення проблемних точок, які хвилюють мешканців. Усі зауваження, рекомендації та пропозиції учасників слухання та відповіді забудівника будуть зафіксовані і занесені в протокол, який  буде підписаний усіма сторонами, Тобто це буде офіційний документ в якому будуть зафіксовані пропозиції мешканців та  відповіді  забудівника. Пропозиції, запити, рекомендації, внесені під час громадських слухань, підлягають обов'язковому розгляду відповідними органами та посадовими особами міського самоврядування.

Під час представлення позиції мешканців, І. Комар розповів, що станом на день проведення громадського слухання (12.08.2016) на території поблизу вул. Т. Шевченка, 45 немає жодних будинків, конструкцій, споруд тощо та передав акт про це.

В ході обговорення було зафіксовано наступні питання, що турбують мешканців :

1. Новий багатоквартирний будинок заплановано звести за 15 м від фасаду вже існуючого, що порушує норми ДБН, в тому числі дотримання інсоляції та правил безпеки.

2.Заїзд до нового будинку через Бортнянського, 20 та Шевченка 45/47 не можливий в звязку з негативною оцінкою мешканців будинків щодо забудови.

3. Забудовник стверджує, що має у власності нерухоме майно на цій території, але жодних документів, які б це підтвердили не показував.

4. Новому будинку бракуватиме паркувальних місць, а угода, де стверджується що паркомісця надасть ОСББ фіктивна. Крім того плановані парко місця можуть бути за 5м від вікон існуючого будинку.

5. У мікрорайоні недостатня кількість вільних місць у дитячих садках та школах

6. Будівництво нового будинку унеможливлює під’їзд техніки, в тому числі і пожежних машин чи машин швидкої допомоги

7. У мікрорайоні недостатньо озелення та дитячих майданчиків.

 8. Звернутись до Львівської міської ради з пропозицією відмови в продовженні договору оренди з ТОВ «БІНП ЛТД» у зв’язку з тим, що з вказана земельна ділянка є вільною від забудови і майно, на яке посилається ТОВ «БІНП ЛТД» фактично відсутнє. Провести обстеження цільового використання даної ділянки за період користування спільно з мешканцями.

В. Репецький, представник по довіреності ТОВ «БІНП ЛТД», прокоментував, що архітектор ТОВ «БІНП ЛТД» перебуває на відпочинку і після повернення фахово відповість на зауваження мешканців. Щодо  можливого будівництва, то підготовка до нього здійснюється в межах правового поля та у забудовника є право власності. Додав, що доступ через територію ОСББ не розглядається.

Мешканці, зазначили що слова представника ТОВ «БІНП ЛТД»,                                               не підтвердженні жодним документом, тому  вимагають ознайомитись із актом на право власності, договором оренди та із планами забудовника стосовно благоустрою ділянки. Звернули увагу, на наявність дитячого майданчика  на вул. Бортнянського та проведення в 2012 році його реконструкції. Наголосили на необхідності скерування матеріалів на розгляд Львівської міської ради щодо недоцільності укладення договору оренди зазначеної земельної ділянки з ТзОВ «БІНП ЛТД» та відмови у його продовженні.

Модератор запропонував прийняти резолюцію наступного змісту:

Резолюція: Направити визначені зауваження та пропозиції  мешканців стосовно будівництва по вул. Шевченка, 45 на розгляд профільного управління архітектури, управління природних ресурсів та регулювання земельних відносин  та ТОВ «БІНП ЛТД».  В разі створення погоджувальної комісії визначити наступних представників від мешканців: І. Комара, Р. Каранця, А. Даниляка.

Підтримано: одноголосно.

Додаток 1.  Лист заступника міського голови з економічних питань та містобудування № 4-2401-811 від 10. 08.2016

Додаток 2. Акт від 12.08.2016 стосовно відсутності споруд на території поблизу вул. Т. Шевченка, 45 будинків, конструкцій, споруд

           

Модератор на громадському слуханні,

Начальник відділу громадського партнерства

управління «Секретаріат ради»                                                                     О. Файфурка

Львівської міської ради                                                                              

Секретар громадського слухання

Головний спеціаліст відділу громадського                                                       Д. Челепіс

партнерства управління «Секретаріат ради»

Львівської міської ради

Ініціатор громадського слухання,

Депутат Львівської міської ради                                                                             У. Пак

Представник ТОВ «БІНП ЛТД»                                                                      В. Репецький

 Представники мешканців

                                                                                              І. Комар (вул. Юнаківа)

                                                                                             

                                                                                              Р. Каранець ( вул. Бортнянського)

                                                                                             

                                                                                              А. Даниляк (вул.  Шевченка)