Матеріали розгляду пропозицій, поданих в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду детального плану території у районі вул. Проектованої, вул. Зеленої, вул. В. Навроцького, просп. Червоної Калини

  • 1471
  • Orest

З 02 серпня 2016 року по 28 серпня 2016 року тривало громадське слухання  щодо врахування громадських інтересів під час розгляду детального плану території у районі вул. Проектованої, вул. Зеленої, вул. В. Навроцького, просп. Червоної Калини.       Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури, департаменту містобудування Львівської міської ради, а розробником  — ДП ДІМП «Містопроект».

       Оголошення щодо проведення громадського слухання було розміщено на сайті Львівської міської ради у рубриці «Громадські слухання» та опубліковано у газеті «Високий замок» № 86 (5486) від 02 серпня 2016 року.

       З відповідною проектною документацією можна було ознайомитись на сайті Львівської міської ради та у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради,  за адресою пл. Ринок,1, тел.297 59 63.

       11 серпня 2016 року відбулось публічне представлення вищезгаданої документації за адресою: м. Львів, вул. Зелена, 204.

Для участі зареєструвалось 18 осіб. Протокол публічного представлення додається.

       За результатами проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів щодо врахування громадських інтересів час розгляду детального плану території у районі вул. Проектованої, вул. Зеленої, вул. В. Навроцького, просп. Червоної Калини у м. Львові письмових зауважень та пропозицій громадськості не отримано.

                Додаток 1. Протокол публічного представлення детального плану території в районі вул. Проектованої, вул. Зеленої, вул. В.Навроцького, просп. Червоної Калини у м. Львові

Головуючий на громадському слуханні,

начальник відділу громадського  партнерства                                       О. Файфурка

управління «Секретаріат ради»

                  

Секретар громадського  слухання,

головний спеціаліст                                                                                            Д. Челепіс

відділу громадського  партнерства

управління «Секретаріат ради»

          

Представник замовника,

Завідувач сектору маркетингу територій

 відділу містобудівного маркетингу                                                                 О. Пундор

управління архітектури департаменту містобудування

Львівської міської ради                                                                               

  

Доповідач,

головний архітектор проекту,                                                                       Ю. Столяров

Представник ДП ДІМП «Містопроект»

Протокол публічного представлення

детального плану території

в районі вул. Проектованої, вул. Зеленої, вул. В.Навроцького, просп. Червоної Калини у м. Львові

Публічне представлення відбулось 11 серпня  2016 року за адресою м. Львів, вул. Зелена, 204.  

Для участі зареєструвалось 18 осіб.

На громадському слуханні виступили:

О. Файфурка, начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Організація та проведення громадського слухання.

Ю. Столяров, головний архітектор проекту, представник ДП ДІМП «Містопроект». Представлення детального плану території.

Під час виступу О.Файфурка поінформував присутніх про порядок проведення публічного представлення в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Проектованої, вул. Зеленої, вул. В.Навроцького, просп. Червоної Калини у м. Львові та ознайомив з порядком внесення пропозицій до детального плану території, представленого до розгляду. Повідомив про регламент проведення публічного представлення.

Презентуючи проект детального плану території Ю. Столяров повідомив, що представлений детальний план території охоплює площу 61,97 га.

Детальний план території (ДПТ) розроблено на замовлення управління архітектури ЛМР.

Територія ДПТ обмежена на півночі – червоними лініями вул. Проектованої, житловими та громадськими територіями, на заході – просп. Червоної Калини та житловими територіями, на півдні -  вул. Навроцького та виробничо-складськими територіями, на сході – вул. Зеленою та кварталами виробничо-складської та комерційної забудови.

Існуюча забудова території в межах ДПТ є неоднорідною, проте з огляду на існуючі сусідні забудови, має великий потенціал для розвитку.

Представлений ДПТ розроблявся у зв’язку з необхідністю уточнення функціонального та цільового призначення земель, визначення майбутнього зонування та архітектурно-планувального рішення потужного містобудівного вузла, обмеженого магістральними вулицями.

Поінформував, що за результатами аналізу території, враховуючи інтереси власників земельних ділянок, потенціал та доцільність використання існуючих промислових будівель, інтенсивність існуючої та проектованої інфраструктури, її розділили на три зони: територія мінімальної трансформації, територія часткової трансформації та територія максимальної трансформації. Представив присутнім візуалізацію даного умовного поділу.

Зазначив, що в розробці ДПТ брали участь фахівці ЛКП «Львівавтодор», які проводили аналіз транспортного навантаження прилеглих вулиць.

Озвучив основні засади та принципи планування території в районі вул. Проектованої, вул. Зеленої, вул. В.Навроцького, просп. Червоної Калини у м. Львові. Наголосив, що основною умовою реалізації проекту є закриття та вивіз діючої асфальтної установки.

Повідомив, що на території ДПТ передбачається зберегти певні існуючі об’єкти (житлові багатоквартирні будинки, садибні будинки, гуртожитки, будівлю АТС, дві АЗС, 8-му міську клінічну лікарню, частину складських та офісних приміщень) та розмістити нові проектовані об’єкти (школа, два дитячі дошкільні заклади, спортивний комплекс, офісні, торгово-офісні, торгові будівлі, заклад громадського харчування, дві будівлі багаторівневих паркінгів).

Продемонстрував візуалізацію проектного плану та плановану черговість забудови території, повідомивши, що спочатку забудовуватиметься територія з вул. Зеленої. На другому етапі, після винесення з території залізничної колії, забудовуватиметься територія вздовж колії, на півночі, та, можливо, по центру. На третьому етапі забудують, відповідно, решту території , із обов’язковим спорудженням школи, дитячих садочків та комплексу громадських об’єктів для обслуговування населення.

Під час представлення учасниками було озвучено наступні запитання та  пропозиції:

О.Козя, мешканець вул.Зеленої,208,  задав запитання як буде поєднано існуючі гуртожитки, що належать Меблевому комбінату, із проектованою забудовою.

Ю.Столяров відповів, що згідно проекту новобудови розміщуватимуться в лінію з існуючим гуртожитком. Для того, щоб стати елементом нового житлового комплексу, гуртожиток потребує реконструкції та проведення фасадних робіт, що зазначено в ДПТ.

М.Перець, мешканець вул.Зеленої, 184, запитав про позицію керівництва Асфальтного заводу щодо перенесення або згортання виробництва на території, що охоплює представлений ДПТ. Також попросив роз’яснити ситуацію з існуючими на території лініями електропередач (ЛЕП).

Ю.Столяров повідомив, що наразі з керівництвом ведуться переговори для врегулювання даного питання. Додав, що верхня її гілка залізничної колії використовується лише Асфальтним заводом і на перспективу керівництво заводу готове відмовитись від її використання.  Стосовно ЛЕП поінформував, що вони знаходяться в зоні червоних ліній, тому в зоні їх розташування можуть бути автостоянки або зелена зона. Оскільки потужність даних ЛЕП не висока і становить 35 кВт., вони мають охоронні зони. Питання винесення або анулювання даних ЛЕП ще може обговорюватись, проте вартість таких робіт є високою.

Головуючий на громадському слуханні,

начальник відділ громадського  партнерства                                                                

управління «Секретаріат ради»                                                                                О. Файфурка

Представник управління архітектури

     головний спеціаліст відділу містобудівного маркетингу                                      О.Баган

             

Доповідач,

головний архітектор проекту,        

представник ДП ДІМП «Містопроект»                                                                    Ю.Столяров