Матеріали розгляду пропозицій, поданих в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території по вул. Бойківській у м. Львові

  • 1058
  • Orest

З 29 липня 2016 року по 22 серпня 2016 року тривало громадське слухання  щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території по вул. Бойківській у м. Львові

       Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури, департаменту містобудування Львівської міської ради, а розробником  — ДП ДІМП «Містопроект».

       Оголошення щодо проведення громадського слухання було розміщено на сайті Львівської міської ради у рубриці «Громадські слухання» та опубліковано у газеті «Високий замок» № 85 від 29-31 липня 2016 року.

       З відповідною проектною документацією можна було ознайомитись на сайті Львівської міської ради та у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради,  за адресою пл. Ринок,1, тел.297 59 63.

       03 серпня 2016 року відбулось публічне представлення вищезгаданої документації за адресою: м. Львів, вул. В. Великого,14а.

Для участі зареєструвалось 11 осіб. Протокол публічного представлення додається.

       За результатами проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території по вул. Бойківській у м. Львові письмових зауважень та пропозицій громадськості не отримано.

                Додаток 1. Протокол публічного представлення детального плану території по вул. Бойківській у м.               Львові

Головуючий на громадському слуханні,

начальник відділу громадського  партнерства                                       О. Файфурка

управління «Секретаріат ради»

                  

Секретар громадського  слухання,

головний спеціаліст                                                                                            Д. Челепіс

відділу громадського  партнерства

управління «Секретаріат ради»

          

Представник замовника,

Завідувач сектору маркетингу територій

 відділу містобудівного маркетингу                                                                 О. Пундор

управління архітектури департаменту містобудування

Львівської міської ради                                                                               

  

Доповідач,

головний архітектор проекту,                                                                       Ю. Столяров

Представник ДП ДІМП «Містопроект»

Додаток 1

Протокол публічного представлення детального плану території по вул. Бойківській у м. Львові

Публічне представлення відбулось  03 серпня 2016 року.  Для участі у публічному представлені зареєструвалося 11 осіб.

На публічному представленні виступили:

О. Файфурка, начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Організація та проведення громадського слухання

Ю. Столяров, головний архітектор проекту, представник ДП ДІМП «Містопроект». Представлення детального плану території.

Презентуючи проект детального плану території Ю. Столяров повідомив, що  детальний план території розробляється на замовлення управління архітектури департаменту містобудування Львівської міської ради.

       ДПТ охоплює територію приблизною площею 2,8 га. Згідно з планом зонування Шевченківського району ділянка ДПТ віднесена до зон  Г-2 (зона центру ділової та громадської діяльності районного значення), Ж-1 (зона садибної житлової забудови), Ж-2 (зона малоповерхової забудови), Ж-4 (зона багатоповерхової забудови), Р-3 (зона озеленених територій загального користування). Територія ДПТ обмежена на півночі - вул. Ак. Сахарова, кварталом багатоповерхової житлової забудови (гуртожитки), на сході та півдні – територією парку, на заході - кварталом житлової квартирної та садибної забудови.

       Основою метою розроблення ДПТ є розташування багатоквартирної житлової забудови змінної поверховості (7-10) поверхів з вбудованими закладами обслуговування населення та садибної забудови. А також структуризація існуючої та проектованої забудови кварталу із різним функціональним призначенням, територій озелення загального користування, приведення до нормативних показників вулиць та проїздів.

       На територію ДПТ накладаються наступні планувальні обмеження : червоні лінії існуючих і проектованих вулиць та проїздів, протипожежні розриви між забудовою, санітарно - захисні зони об’єктів інженерної інфраструктури, охоронні зони інженерних мереж, ділянки існуючих об’єктів всередині кварталу, що зберігають своє функціональне призначення.

       В проекті передбачено 2-рівневий підземний паркінг на 64 машиномісця. На першому поверсі - вбудовані приміщення громадського призначення. Гостьові автостоянки пропонується розмістити в червоних лініях вздовж вул. Бойківської (загальною місткістю 20 м/місць), відпочинкові та дитячі майданчики – на прилеглих озеленених територіях вздовж вул. Бойківської (загальною площею 0,16 га). Даним детальним планом пропонується внести зміни в план зонування міста Львова, віднісши ділянку № 1 до зони Ж-4. На ділянці № 4 передбачено влаштування багатоквартирного житлового чотирисекційного будинку терасного типу із змінною поверховістю 7-10 поверхів (107 квартир). В підвальному поверсі - підземний гараж на 45 машиномісць та технічні приміщення. Передбачено експлуатовану покрівлю з терасами, майданчиками для занять фізкультурою та господарськими майданчиками. Детальним планом території передбачено змінити цільове призначення ділянки № 3 – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови (ділянка спортивного комплексу), ділянки № 4 – для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку (ділянка багатоквартирного чотирисекційного будинку).

  

Головуючий на громадському слуханні,

начальник відділу громадського  партнерства                                           О. Файфурка

управління «Секретаріат ради»                   

Доповідач,

головний архітектор проекту,                                                                           Ю. Столяров

Представник ДП ДІМП «Містопроект»