Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду внесення змін до детального плану території у межах вул. Кульпарківської, вул. Садової, вул. С. Петлюри, вул. Любінської, залізничної колії.

  • 2639
  • Orest

Із 29 вересня по 24 жовтня 2016 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду внесення змін до детального плану території  у межах вул. Кульпарківської, вул. Садової, вул. С. Петлюри, вул. Любінської, залізничної колії.

У проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території орієнтовною площею 27, 5 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ дорівнює розрахунковому терміну генерального плану Львова, в тому числі 1-ша черга 5 років.

Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури департаменту містобудування Львівської міської ради,  розробником — ДП ДІМП «Містопроект».

17 жовтня 2016 року відбудеться публічне представлення згаданої документації.

Місце проведення: середня загальноосвітня школа № 51, м. Львів, вул. Скісна,1. Початок о 18.00.

Пропозиції просимо подавати до 24 жовтня  2016 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центр надання адміністративних послуг за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій — Файфурка О. С., тел. 032 297 57 63.

Довідка: згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:

повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

юридичні особи, об»єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею;

представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

 Опубліковано 28.09.2016р.

Додатки:

Довідник по громадських слуханнях в сфері містобудування.

 Записка

 Схема розташування

 План існуючого використання

Опорний план

Схема планувальних обмежень

Проектний план

Рух транспорту

Поперечні профілі 1

Поперечні профілі 2

Схема функціонального зонування