Матеріали розгляду пропозицій, поданих в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території, обмеженої вул. Трускавецькою, вул. І. Пулюя у м. Львові

  • 806
  • Orest

З 05 серпня 2016 року по 30 серпня 2016 року тривало громадське слухання  щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території, обмеженої вул. Трускавецькою, вул. І. Пулюя у м. Львові.

       Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури, департаменту містобудування Львівської міської ради, а розробником  — ДП ДІМП «Містопроект».

       Оголошення щодо проведення громадського слухання було розміщено на сайті Львівської міської ради у рубриці «Громадські слухання» та опубліковано у газеті «Високий замок» № 88 (5488) від 5-7 серпня 2016 року.

       З відповідною проектною документацією можна було ознайомитись на сайті Львівської міської ради та у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради,  за адресою пл. Ринок,1, тел.297 59 63.

       19 серпня 2016 року відбулось публічне представлення вищезгаданої документації за адресою: м. Львів, вул. Пулюя, 16

Для участі зареєструвалось 5 осіб. Протокол публічного представлення додається.

       За результатами проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території, обмеженої вул. Трускавецькою, вул. І. Пулюя у м. Львові письмові зауваження та пропозиції громадськості не отримані.

                Додаток 1. Протокол публічного представлення детального плану території, обмеженої вул.             Трускавецькою, вул. І. Пулюя у м. Львові

Головуючий на громадському слуханні,

начальник відділу громадського  партнерства                                       О. Файфурка

управління «Секретаріат ради»

                  

Секретар громадського  слухання,

головний спеціаліст                                                                                            Д. Челепіс

відділу громадського  партнерства

управління «Секретаріат ради»

          

Представник замовника,

Начальник  відділу містобудівного маркетингу                                           В. Хижняк

управління архітектури департаменту містобудування

Львівської міської ради                                                                               

  

Доповідач,

Представник ДП ДІМП «Містопроект»                                                                   І. Крупа

Додаток 1

Протокол публічного представлення детального плану території, обмеженої вул. Трускавецькою, вул. І. Пулюя у м. Львові

Публічне представлення відбулось  19 серпня 2016 року.  Для участі у публічному представлені зареєструвалося 5 осіб.

На публічному представленні виступили:

О. Файфурка, начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Організація та проведення громадського слухання

І. Крупа, архітектор проекту, представник ДП ДІМП «Містопроект». Представлення детального плану території.

Презентуючи проект детального плану території І. Крупа повідомив, що  вся територія, яка охоплена детальним планом використовується згідно затвердженої містобудівної документації та цільового використання земель, та складається з наступних елементів:

       а) територія користування школи №83 - 2,8 га / 70%; існуюче функціональне призначення - територія закладів освіти;

       б) територія вулиць, у вигляді ділянки обмеженої затвердженими червоними лініями,

існуюче функціональне призначення - території транспорту 1,23 га / 30%;

       Стан озеленення на території проектування - задовільний.

       Наявне нормативне озеленення (газони, посадки) і благоустрій (тротуари) в межах червоних ліній вулиць - Кульпарківська та І.Пулюя. Вул. Трускавецька - потребує реорганізації та доведення озеленення та благоустрою в межах червоних ліній до нормативних параметрів.

       Рішеннями ДПТ передбачається:

1) Визначення необхідної площі та закріплення за СЗШ №83 ділянки з функціональним призначенням - території закладів освіти.

2) Освоєння частини не загосподарьованої території, що перебуває в користуванні СЗШ №83. Та відведення її під розташування міського архіву.

       В межах території детального плану передбачається зміна функціонального призначення південної частини ділянки призначеної для будівництва та обслуговування будівель закладів освіти (існуючої території СЗШ №83) на землі громадської забудови адміністративного призначення (території для будівництва та обслуговування будівель органів державної влади та місцевого самоврядування)

       На території детального плану передбачається:  впорядкування території школи шляхом завершення  формування фізкультурно-спортивної зони та влаштування громадського об'єкту міста - міського архіву в складі з господарськими будівлями (разом з автостоянкою - гостьова та службова)

       Проектним рішенням ДПТ вносяться уточнення до затвердженої містобудівної документації, що не суперечить основним рішенням генерального плану міста.

Під час представлення було озвучено наступні запитання та пропозиції :

       Р. Єзерський, директор школи № 83, попросив показати межу між архівом та школою.

       І. Крупа продемонстрував межу і вказав на спортивні майданчики, які заплановані ДПТ для школи.

       Мешканці запитали чи важливим для міста є влаштування архіву ? Наскільки школа може розширитись ? Чи можливо з’єднати вул. Кульпарківську та вул. Стрийську через вул. Трускавецьку.

       І. Крупа відповів, що ДП ДІМП «Містопроект» отримав завдання на проектування архіву. Міський архів є справді переповнений і потребує належних умов для зберігання.  Наголосив, що відповідно до генплану вул. Трускавецька є вулицею магістрального значення та насправді вона їх з’єднує.

       Р. Єзерський прокоментував, що територія, на яку планується розширитись розрахована із кількості учнів, на яку може збільшитись школа (2, 24 га).

       Мешканці також розповіли про проблеми із ремонтом між квартальних доріг, прибудинкових територій, оновлення інженерних комунікацій, про численні звернення до різних гілок влади, наразі безрезультатні.

  

Головуючий на громадському слуханні,

начальник відділу громадського  партнерства                                           О. Файфурка

управління «Секретаріат ради»                   

Доповідач,

Керівник групи архітекторів проекту,                                                                     І. Крупа

Представник ДП ДІМП «Містопроект»