Матеріали розгляду пропозицій, поданих в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану в районі вул. Лисеницької у м. Львові

  • 873
  • Відділ громадського партнерства

Матеріали розгляду пропозицій, поданих в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану в районі вул. Лисеницької у м. Львові

            З 05 серпня 2016 року по 30 серпня 2016 року тривало громадське слухання  щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території в районі вул. Лисеницької у м. Львові.

            Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури, департаменту містобудування Львівської міської ради, а розробником  — ДП ДІМП «Містопроект».

            Оголошення щодо проведення громадського слухання було розміщено на сайті Львівської міської ради у рубриці «Громадські слухання» та опубліковано у газеті «Високий замок» № 88 від 05-07 серпня 2016 року. З відповідною проектною документацією можна було ознайомитись на сайті Львівської міської ради та у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради,  за адресою пл. Ринок,1, тел.297 59 63.

            26 серпня 2016 року відбулось публічне представлення вищезгаданої документації за адресою: м. Львів, вул. Пасічна, 87. Для участі зареєструвалось 20 осіб. Протокол публічного представлення додається.

            За результатами проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території в районі вул. Лисеницької  у м. Львові отримано наступні письмові зауваження :

  • Звернення п. В. Загреб, п. М. Кунинець, п. М. Дмитрик  № З-Д-48301-01 від 30.08.2016;
  • Звернення п. Ю. Асадулаєвої № З-А-48236 від 30.08.2016.

Результати розгляду поданих пропозицій:

            Стосовно звернення п. В. Загреб, п. М. Кунинець, п. М. Дмитрик  розробник повідомляє, що відповідно до затвердженого генерального плану міста Львова, вказана в додатку ділянка частково віднесена до території існуючої багатоповерхової житлової забудови, частково до санітарно захищених зелених насаджень. Пропозиції щодо віднесення ділянки до територій індивідуальної садибної житлової забудови будуть представлені на містобудівній раді та враховані в рішенні ДПТ при умові отримання позитивного висновку містобудівної ради.

            Стосовно звернення п. Ю. Асадулаєвої № З-А-48236 від 30.08.2016 розробник інформує, що пропозиція врахована частково, оскільки червоні лінії проїзду були встановлені в раніше затвердженій містобудівній документації, яка охоплювала більшу територію опрацювання, то повна їхня ліквідація неможлива. Проектне рішення детального плану відкориговане, червоні лінії проїзду зміщені по території земельної ділянки к/н : 4610137200:05:006:0211 до її східної межі.

Додаток 1. Протокол публічного представлення детального плану території в районі вул. Лисеницької і

Додаток 2. Звернення п. В. Загреб, п. М. Кунинець, п. М. Дмитрик  № З-Д-48301-01 від  30.08.2016

Додаток 3. Звернення п. Ю. Асадулаєвої № З-А-48236 від 30.08.2016;

Додаток 4.Лист-відповідь  ДП ДІМП «Містопроект» № 498/12-1 від 03.10.2016

Додаток 5. Копія листа-відповіді  ДП ДІМП «Містопроект»№ 497/12-1 від 03.10.2016

Головуючий на громадському слуханні,

начальник відділу громадського  партнерства                                           О. Файфурка

управління «Секретаріат ради»

                       

Секретар громадського  слухання,

головний спеціаліст                                                                                            Д. Челепіс

відділу громадського  партнерства                

управління «Секретаріат ради»

               

Представник замовника,

Начальник відділу містобудівного маркетингу                                              В. Хижняк

управління архітектури департаменту містобудування

                                                                     

 Головний архітектор проекту,                                                                              П. Крупа

Представник ДП ДІМП «Містопроект»

Протокол публічного представлення детального плану території по вул.  Лисеницькій у м. Львові

Публічне представлення відбулось 26 серпня 2016 року. Для участі у публічному представленні зареєструвалось 20 осіб.

На публічному представленні виступили :

О. Файфурка, начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Організація та проведення громадського слухання.

І. Крупа, архітектор проекту, представник ДП ДІМП «Мітсопреокт». Представлення детальног плану території.

Презентуючи проект детального плану території, І. Крупа повідомив, що ділянка знаходиться в межах території колишніх  дачних кооперативів, яка згідно генплану міста, активно реконструюється та забудовується з поступовою трансформацією під житлову забудову.

            Більша частина території детального планування використовується як індивідуальне садівництво, городництво,  також наявна територія існуючої індивідуальної житлової забудови, зокрема зі сторони вул. Пасічної та по вул. Лисеницькій. Мережа вулиць та проїздів представлена у вигляді територій обмежених затвердженими червоними лініями.

            На велику частину території відведені акти на право користування землею (крім територій резерву та територій вулиць в межах червоних ліній), з переважним цільовим використанням під індивідуальне садівництво.

            На ділянці охопленій детальним планом території розташовані:

- Садибна житлова забудова по вул. Лисенецькій;

- Територія користування ДК «Сигнал-Люкс»;

- Територія користування ОКСТ «Бузок Люкс»;

- Територія користування ОКСТ «Пасічник»;

            Оскільки, відповідно до затвердженої містобудівної документації та цільового використання земель, територія використовується лише частково, рішенням  ДПТ передбачається зміна цільового призначення для приведення її у відповідність до містобудівної документації.

Територія району, включно з територіями опрацювання, перебуває у стадії формування, на якій ведеться активне будівництво.

Наявну забудову в межах проектування можна розділити на наступні види (призначення, поверховість, матеріал, стан):

         існуюча індивідуальна садибна забудова (1-2 пов., капітальна, цегляна);

         існуючі господарські будівлі (1- пов., некапітальна, дерев'яна,  );

         котеджна блокована забудова, що будується  (3-4 пов., капітальна, цегляна,);

         індивідуальна садибна забудова, що будується  (1-3 пов., капітальна, цегляна,);

            На території опрацювання  знаходиться садибна житлова забудова з відповідно облаштованим благоустроєм та озелененням території.

            Озеленення та благоустрій решти території хаотичне. Загалом  територія потребує проведення завершеного  комплексного озеленення та благоустрою, зокрема території вуличної мережі.

            Відповідно до генплану м. Львова територія проектування належить до території житлової забудови пониженої щільності.

            Генеральним планом міста дана територія передбачена під комплексну реконструкцію з метою її ефективного використання, організації та збереження естетичного середовища,  як суміжна з озелененими масивами. 

            ДПТ вносить уточнення і доповнення до генерального плану міста на новому рівні містобудівної документації, пов'язаному із більшою деталізацію містобудівного планування території та проектних рішень,  враховуючи зміни, що відбулися за останні роки з часу затвердження генплану міста.

            Зміна цільового призначення ділянок садово-городніх кооперативів на житлові території, громадські території, та транспортні території повинна відбуватись у відповідності до  чинного законодавства та даного ДПТ.

            При проектуванні групи житлових будинків передбачено комплексний благоустрій території, зокрема: благоустрій проїздів та вулиць в червоних лініях, благоустрій озелененої зони.

            При дотриманні необхідних нормативних відстаней від житлових будинків, площі територій комплексних прибудинкових майданчиків забезпечують нормативні вимоги.

            Детальний план території є попередньою стадією проектування, комплексної організації території.

Головуючий на громадському слуханні,

Начальник відділу громадського партнерства                                            О. Файфурка

Львівської міської ради

Секретар громадського  слухання,

головний спеціаліст                                                                                            Д. Челепіс

відділу громадського  партнерства                

управління «Секретаріат ради»

Доповідач,

Архітектор проекту                                                                                                          І. Крупа

Представник ДП ДІМП «Містопроект»