Матеріали розгляду пропозицій, поданих в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у межах вул. Пасіки Галицькі, вул. Проектованої у м. Львові

  • 796
  • Відділ громадського партнерства

З 05 серпня 2016 року по 30 серпня 2016 року тривало громадське слухання  щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у межах вул. Пасіки Галицькі, вул. Проектованої у м. Львові.

       Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури, департаменту містобудування Львівської міської ради, а розробником  — ФОП Столяров Ю.М.

       Оголошення щодо проведення громадського слухання було розміщено на сайті Львівської міської ради у рубриці «Громадські слухання» та опубліковано у газеті «Високий замок» № 88 від 5-7 серпня 2016 року.

       З відповідною проектною документацією можна було ознайомитись на сайті Львівської міської ради та у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради,  за адресою пл. Ринок,1, тел.297 59 63.

       26 серпня 2016 року відбулось публічне представлення вищезгаданої документації за адресою: м. Львів, вул. Пасічна,97.

Для участі зареєструвалось 09 осіб. Протокол публічного представлення додається.

       За результатами проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у межах вул. Пасіки Галицькі, вул. Проектованої у м. Львові було отримано наступні зауваження та пропозиції громадськості :

  • Звернення п. Я. Кульчицького № З-К-47933-01 від 29.08.2016 щодо недоцільності розширення дороги по вул. Пасіки Галицькі;
  • Звернення п. О. Кульчицької № З-К-47932-01 від 29.08.2016 щодо недоцільності розширення дороги по вул. Пасіки Галицькі;
  • Звернення п. С. Шупера № З-Ш-48135-01 від 30.08.2016 щодо недоцільності розширення дороги по вул. Пасіки Галицькі;

За результатами розгляду поданих зауважень та пропозицій розробник повідомляє:

            Пропозиції до детального плану території враховано.

            Проектом передбачено збереження існуючих червоних ліній проїзду (6,5м) на всій довжині, крім завершення, де запропоновано встановлення проектних червоних ліній по межах задокументованого землекористування.

            Проектом передбачено влаштування мінімального нормативного (12х12м) розворотного майданчика. Розворотний майданчик є обов’язковим для влаштування вкінці тупикових проїздів згідно вимог ДБН-360-92**. Майданчик пропонується по середині довжини проїзду, в межах охоронної зони лінії електропередач.

                Додаток 1. Протокол публічного представлення детального плану території детального плану території у межах вул. Пасіки Галицькі, вул. Проектованої у м. Львові;

                Додаток 2. Звернення п. Я. Кульчицького № З-К-47933-01 від 29.08.2016;

                Додаток 3  Звернення п. О. Кульчицької № З-К-47932-01 від 29.08.2016;

                Додаток 4 Звернення п. С. Шупера № З-Ш-48135-01 від 30.08.2016;

                Додаток 5 Листи-відповіді ФОП Столярова.

Головуючий на громадському слуханні,

начальник відділу громадського  партнерства                                       О. Файфурка

управління «Секретаріат ради»

                  

          

Представник замовника,

Начальник відділу містобудівного маркетингу                                           В. Хижняк

управління архітектури департаменту містобудування

Львівської міської ради                                                                               

  

Головний архітектор проекту                                                                                     Ю. Столяров

Додаток 1

Протокол публічного представлення детального плану території детального плану території у межах вул. Пасіки Галицькі, вул. Проектованої у м. Львові

Публічне представлення відбулось 26 серпня 2016 року.  Для участі у публічному представлені зареєструвалося 09 осіб.

На публічному представленні виступили:

О. Файфурка, начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Організація та проведення громадського слухання

І. Крупа, архітектор проекту, представник розробника. Представлення детального плану території.

Презентуючи проект детального плану території І. Крупа повідомив, що  детальний план території розробляється на замовлення управління архітектури департаменту містобудування Львівської міської ради.

       У проекті опрацьовано планувальне рішення щодо використання та забудови території, орієнтовною площею 4,0 га. Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 10 років, в тому числі 1-ша черга – 3-7 років.

Враховуючи містобудівну ситуацію, що склалась на ділянці проектування, дана територія віднесена до зон Ж-1 (зона садибної житлової забудови, де до переважних видів забудови та іншого використання земельних ділянок відносять окремо стоячі житлові будинки з присадибною територією та зблоковані одноквартирні житлові будинки з присадибною територією.) та ТР-2 (зони транспортної інфраструктури, де до переважних видів забудови та іншого використання земельних ділянок відносяться території вулиць, тротуарів, майданів в межах червоних ліній.

       Враховуючи складний рельєф, складність будівництва, а відтак не виправдано високу вартість та відсутність доцільності влаштування вул.. Проектованої, оскільки обслуговування ділянок здійснюється з внутрішньо-квартального проїзду із сторони кооперативу, детальним планом прийняте рішення звершити вул.. Пасіки Галицькі тупиком з розворот ним майданчиком для забезпечення розвороту обслуговуючого спецтранспорту.

В інших аспектах проектним рішенням ДПТ не вносяться зміни до планувальної структури даного кварталу садибної житлової забудови.

Планування проектованої території передбачає влаштування кварталу садибних житлових будинків в історично сформованій планувальній структурі.

Враховуючи те, що ділянки будівництва носять індивідуальний характер по формі власності/користування детальним планом території прийнято рішення ма4симально врахувати пропозиції землекористувачів щодо розташування забудови та встановити наступні рішення :

  • Забудову розташувати із збереженням необхідним нормативних розривів;
  • Встановити лінії регулювання для нової забудови – 5 м, або й більше від проїжджої частини;
  • Встановити граничну поверховість та висоту -14 м від рівня землі;
  • Встановити максимальний процент забудови території – 50%.

       В межах території детального плану передбачається зміна цільового та функціонального призначення ділянок ОСГ на землі житлової садибної забудови, а також необхідний комплекс заходів щодо благоустрою, приведення до нормативних показників параметрів вулиць.

Під час представлення учасниками було озвучено наступні запитання та  пропозиції:

Я. Кульчицький, мешканець вул. Пасіки Галицькі, запитав якою є ширина існуючої дороги між ділянками по вул. Пасіки Галицькі і чим зумовлено її розширення? Наголосив, що ділянки, на яких планується розворот та розширення дороги є у приватній власності.

І. Крупа відповів, що генеральним плані передбачалось продовження вул. Пасіки Галицькі із вул. Шафарика. Однак перепад рельєфу ускладнює продовження цієї вулиці, а забезпечення ділянок здійснюється на внутрішньоквартальних проїздах. Для  під’їзду та розвороту машин швидкої допомоги та пожежної техніки необхідне розширення дороги. Однак, якщо власники чи орендарі ділянки мають зауваження до детального плану території, їм необхідно звернутись із письмовою заявою. Наголосив, що представлена містобудівна документація є лише проектною пропозицію та закликав подавати звернення із пропозиціями чи уточненнями до детального плану території.

Головуючий на громадському слуханні,

начальник відділу громадського  партнерства                                           О. Файфурка

управління «Секретаріат ради»                   

Секретар громадського слухання

Головний спеціаліст відділу громадського партнерства                            Д. Челепіс

Львівської міської ради

Головний архітектор проекту,                                                                        Ю. Столяров

Представник ДП ДІМП «Містопроект»