Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час внесення змін до  детального плану території району забудови, обмеженої вул. Пилипа Орлика, вул. І. Миколайчука, вул. Гетьмана І. Мазепи у м. Львові.

  • 1512
  • Відділ громадського партнерства

Із 15 грудня 2016 року по 30 грудня 2016 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час внесення змін до  детального плану території району забудови, обмеженої вул. Пилипа Орлика, вул. І. Миколайчука, вул. Гетьмана І. Мазепи у м. Львові.

В проекті внесення змін опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території орієнтовною площею до 3,5 га. Ця територія розташовується вздовж вул. Гетьмана Мазепи (біля будинку №23) і примикає до неї з півдня, із заходу – до кварталу багатоповерхової житлової забудови, зі сходу та півночі- до території дитячої поліклініки та об’єктів торгівлі на розі вул. Гетьмана І. Мазепи та вул. І. Миколайчука.

Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури департаменту містобудування Львівської міської ради,  розробником — ТзОВ «УКРДИЗАЙНГРУП».

20 грудня 2016 року відбудеться публічне представлення згаданої документації.

Місце проведення: великий сесійний зал Львівської міської ради (пл. Ринок, 1; каб.202). Початок о 18.00.

Пропозиції можна подавати до 30 грудня 2016 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центр надання адміністративних послуг за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій — Файфурка О. С., тел. 032 297 57 63.

Довідка: згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:

повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

юридичні особи,об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею;

представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Опубліковано 15.12.2016р.

Пояснювальна записка

Проектний план

Схема функціонального зонування

Схема організації руху транспорту і пішоходів

План червоних ліній