04.01.17 : Громадське слухання щодо доцільності та можливості продовження терміну дії функціонування атракціонів біля культурно-освітнього центру ім. О. Довженка на просп. Червоної Калини, 81

  • 7395
  • Відділ громадського партнерства

4 січня 2017 року відбудеться громадське слухання щодо доцільності та можливості продовження терміну дії функціонування атракціонів біля культурно-освітнього центру ім. О. Довженка на просп. Червоної Калини, 81.

Місце проведення – культурно-освітній центр ім. О. Довженка (просп. Червоної Калини, 81) . Початок – о 18.00.

Ініціатором проведення слухання є постійна депутатська комісія конкурентоспроможності, сталого розвитку та підприємництва Львівської міської ради.

Відповідно до інформації департаменту економічної політики Львівської міської ради, за даною адресою суб'єктом підприємницької діяльності було встановлено : батут для дітей, батут для дорослих, гра в настільний футбол, палатка для гри в тир, дитяча ігрова кімната.

Реєстрація учасників громадського слухання проводиться на підставі документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина, посвідчення водія або іншого документа, що посвідчує чи ідентифікує особу).

Пропозиції та зауваження  просимо подавати на ел. скриньку: 539lmr@gmail.com до 03.01.2017р.

Довідкова інформація у відділі громадського партнерства управління “Секретаріат ради” тел. 297-57-63

Ескіз

Правила проведення громадських слухань

Протокол громадського слухання 

Розгляд резолюції громадського слухання