05.01.17 - 25.01.17 : Громадське слухання щодо внесення змін до  детального плану території району «Збоїща» у межах громадського центру на вул. Пилипа Орлика - вул. І. Миколайчука у м. Львові.

  • 2560
  • Відділ громадського партнерства

Із 05 січня 2017 року по 25 січня 2017 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час внесення змін до  детального плану території району «Збоїща» у межах громадського центру на вул. Пилипа Орлика - вул. І. Миколайчука у м. Львові.

В проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території орієнтовною 2,4 га.  Розрахунковий термін реалізації ДПТ – 10 років, в тому числі 1 черга : 3-7 років.

Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури департаменту містобудування Львівської міської ради,  розробником — ДП ДІМП «Містопроект».

11 січня 2017 року відбудеться публічне представлення згаданої документації.

Місце проведення: актовий зал СЗШ № 97 (м. Львів, вул. Ів. Миколайчука, 18). Початок о 18.00.

Пропозиції можна подавати до 25 січня 2017 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центр надання адміністративних послуг за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій — Файфурка О. С., тел. 032 297 57 63.

Довідка: згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:

повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

юридичні особи,об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею;

представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Опубліковано 04.01.2017р.

Додатки :

Довідник стосовно проведення громадських слухань містобудівної документації

Пояснювальна записка

Додаток до пояснювальної записки (зонування)

Схема розташування території 

План існуючого використання території

Проектний план з планом червоних ліній 

Схема організації руху транспорту

План червоних ліній

Схема функціонального зонування 

Схема внесення змін в план зонування Шевченківського району

Поперечні профілі вулиць та проїздів

Поперечні профілі вулиць та проїздів (2) 

Поперечні профілі вулиць та проїздів (3) 

Пропозиції об'ємно -просторового вирішення забудови

Пропозиції об'ємно -просторового вирішення забудови (2)