12.01.17 - 06.02.2017 : Громадське слухання щодо внесення змін до  детального плану території, обмеженої вул. Роксоляни та вул. Білогорща у м. Львові.     

  • 3382
  • Відділ громадського партнерства

Із 12 січня 2017 року по 06 лютого 2017 року триватиме громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час внесення змін до  детального плану території, обмеженої вул. Роксоляни та вул. Білогорща у м. Львові.     

Коригування передбачає врахування меж ділянок відповідно до публічної кадастрової карти  по вул. Смакули у м. Львові, створення в межах санітарно-захисної зони кладовища паркової зони, коригування меж ділянок по вул. Сьомій Білогорській та вул. Восьмій Білогорській відповідно до  існуючого плану відводу земельних ділянок, врахування нових наділів земельних ділянок під житлову забудову по вул. Лаврівського, резервування фрагменту території між вул. Лаврівського для спортивної функції, звуження червоних ліній із 25 м до 15 м вздовж всієї протяжності вул. Стадників, скорочення велосипедної доріжки в межах парку, звуження червоних ліній з 25 м до 15 м по вул. Білогорща з врахуванням межі ділянки гаражного кооперативу згідно плану відводу, врахування Ухвали ЛМР щодо відводу земельної ділянки по вул. Широкій, 100 під спортивну функцію.

Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури департаменту містобудування Львівської міської ради,  розробником — ПП «Науково-виробнича фірма «Рутенія».

25 січня 2017 року відбудеться публічне представлення згаданої документації.

Місце проведення: Середня загальноосвітня школа № 65 (м. Львів, вул. Роксоляни, 35). Початок о 18.00.

Пропозиції просимо подавати до 06 лютого 2017 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центр надання адміністративних послуг за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1. Відповідальний за організацію розгляду пропозицій — Файфурка О. С., тел. 032 297 57 63.

Довідка: згідно із Законом України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедури громадських слухань.

Пропозиції до проектів містобудівної документації на місцевому рівні мають право надавати:

повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

юридичні особи,об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, для якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розробляється документація, та на суміжній з нею;

представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Опубліковано 11.01.2017р.

Додатки :

Довідник стосовно проведення громадських слухань  у сфері містобудівної документації

Пояснювальна записка

Схеми коригування 

Схеми коригування 2

Схеми коригування 3

Схеми коригування 4

Схеми коригування 5

Схеми коригування 6

Схеми коригування на проектному плані