Матеріали розгляду пропозицій, поданих в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду детального плану території, в районі вул. Стрийської – кільцевої дороги-проектованої вул. Вернадського

  • 626
  • Відділ громадського партнерства

Матеріали розгляду пропозицій, поданих в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду детального плану території, в районі вул. Стрийської – кільцевої дороги-проектованої вул. Вернадського у м. Львові.

Із 09 грудня 2016 року по 3 січня 2017 року тривало громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду детального плану території, в районі вул. Стрийської – кільцевої дороги-проектованої вул. Вернадського у м. Львові.

Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури, департаменту містобудування Львівської міської ради, а розробником — ДП ДІПМ «Містопроект».

Оголошення щодо проведення громадського слухання було розміщено на сайті Львівської міської ради у рубриці «Громадські слухання» та опубліковано у газеті «Львівська пошта» № 143(1902) від 10.12.2016

З відповідною проектною документацією можна було ознайомитись на сайті Львівської міської ради та у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради, за адресою пл. Ринок,1, тел. 297 59 63.

16 грудня 2016 року відбулось публічне представлення вищезгаданої документації за адресою: м. Львів, вул. Хуторівка, 35-а (актовий зал філософсько-богословського факультет у Українського католицького університету). Для участі зареєструвалось13 осіб. Протокол публічного представлення додається.

За результатами проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду детального плану території, в районі вул. Стрийської – кільцевої дороги-проектованої вул. Вернадського у м. Львові письмові пропозиції та зауваження не надходили.

Додаток 1. Протокол публічного представлення детального плану території в районі вул. Стрийської – кільцевої дороги-проектованої вул. Вернадського у м. Львові.

Головуючий на громадському слуханні,

головний спеціаліст

відділу громадського партнерства

управління «Секретаріат ради» Д. Челепіс

Секретар громадського слухання,

спеціаліст 1 категорії відділу

інформаційної політики

управління «Секретаріат ради» З. Турчин

Представник замовника,

начальник відділу містобудівного маркетингу                                           

управління архітектури департаменту

містобудування                      

Львівської міської ради В. Хижняк

Доповідач,

головний архітектор проекту П. Крупа


 


 

Додаток 1

Протокол публічного представлення детального плану території в районі вул. Стрийської – кільцевої дороги-проектованої вул. Вернадського у м. Львові.

Зустріч відбулась 16 грудня 2016 року. Для участі у публічному представленні зареєструвалося 13 осіб.

На громадському слуханні виступили:

Д. Челепіс, головний спеціаліст відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Організація та проведення громадського слухання.

П. Крупа, головний архітектор проекту, представник ДП ДІМП «Містопроект». Представлення детального плану території.

Презентуючи проект детального плану території П. Крупа повідомив, що Територія знаходиться в Сихівському адміністративному районі. Розташована, відповідно до планувальної структури міста, в І-ій периферійній зоні, з коефіцієнтом містобудівної цінності К=0,62. Ділянка являє собою визначений затвердженою містобудівною документацією та планувально сформований червоними лініями суміжних існуючих та проектних вулиць перспективний житловий квартал, а також примикаючі території забудови громадського призначення та дошкільного дитячого закладу.

Наразі більшість територій в межах опрацювання складають пустирі, які є незагосподарьованими і не використовується згідно функціонального призначення визначеного затвердженою містобудівною документацією.

Територія проектування забезпечена всіма необхідними інженерними мережами: водопостачання, каналізації, електропостачання, газопостачання, теплопостачання.

Основні траси мереж проходять в межах коридорів червоних ліній вулиць, по території — проходять підвідні лінії мереж газопостачання, кабельних ліній електропередач, каналізації побутової та дощової.

Загалом, територія потребує завершення комплексного озеленення та благоустрою, в ув’язці з існуючою ситуацією та концепцією розвитку, закладеного в містобудівній документації, з визначенням корисних порід з існуючих зелених насаджень та максимальним їх збереженням у процесі реалізації.

Відповідно до генплану м. Львова, територія проектування належить, здебільшого, до територій житлової забудови, громадських комплексів та об’єктів. ДПТ вносить уточнення і доповнення до генерального плану та плану зонування міста на новому рівні містобудівної документації, пов'язаному із більшою деталізацією містобудівного планування території та проектних рішень, враховуючи можливість влаштування нового житлового утворення з вбудовано прибудованими об’єктами обслуговування та використанням територій санітарно захисних зон для допустимих видів (автостоянка) з метою максимально ефективного використання земель міста.

Даним детальним планом передбачається будівництво нової забудови і формування повноцінних внутрішніх просторів з відповідним благоустроєм, озелененням та необхідними для існування житла супутніми об’єктами на :

  • майданчики для обслуговування,

  • місця зберігання автомобілів,

  • споруди інженерного забезпечення.

На першу чергу, на території проектування нової житлової забудови, в межах ділянки користування ТОВ «Катран-М», пропонується будівництво багатоквартирного 9-10пов. житлового будинку на 160 квартир з вбудованими в перший поверх приміщеннями обслуговування, та розміщенням комплексних прибудинкових майданчиків на території внутрішнього двору.

Площа території визначеної під розміщення житлового кварталу, згідно ескізу, рівна 1,21 га, в т. ч. 0,37 га – І черга, територія користування ТОВ "Катран-М". Усі розрахунки ведуться узагальнено, укрупненим методом, виходячи з потужності площі ділянки під розміщення житла. Поверховість змінна — 8-10 поверхів, а середня розрахункова — 9 поверхів.

Обслуговування буде здійснюватися на територіях і в об’єктах закладених в затвердженій містобудівній документації. Зокрема передбачено використання перших поверхів житлових будинків для розміщення об’єктів обслуговування мікрорайонного значення для забезпечення повсякденних потреб мешканців нового житлового утворення.

Під час представлення учасниками було озвучено наступні запитання:

  1. Хто, та за які кошти, займатиметься будівництвом школи в зазначеному районі?

  2. Будівництво школи може бути здійснене за рахунок інвестицій у міський бюджет. Таким інвестором може стати забудовник вказаної території .

  3. Чи існує коефіцієнт, згідно якого визначають потребу у будівництві школи, на певній території?

  4. Такого коефіцієнту немає, але є певні норми, згідно яких мали б будуватись школи та дошкільні заклади. При будівництві житлових районів на 1000 мешканців – 140 місць у школі.

Головуючий на громадському слуханні,

головний спеціаліст відділу громадського

партнерства

управління «Секретаріат ради» Д. Челепіс

Доповідач,

головний архітектор проекту П. Крупа