Матеріали розгляду пропозицій, поданих в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час під час розгляду детального плану території, обмеженої вул. Трускавецькою, вул. Академіка Я. Підстригача, межею міста у м. Львові

 • 999
 • Відділ громадського партнерства

Матеріали розгляду пропозицій, поданих в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час під час розгляду детального плану території, обмеженої вул. Трускавецькою, вул. Академіка Я. Підстригача, межею міста у м. Львові.     

  

Із 09 грудня 2016 року по 03 січня 2017 року тривало громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час під час розгляду детального плану території, обмеженої вул. Трускавецькою, вул. Академіка Я. Підстригача, межею міста у м. Львові. Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури, департаменту містобудування Львівської міської ради, а розробником — ФОП «Столяров Ю.М.»

Оголошення щодо проведення громадського слухання було розміщено на сайті Львівської міської ради у рубриці «Громадські слухання» та опубліковано у газеті «Львівська пошта» № 143 (1902) від 10.12.2016 року.

З відповідною проектною документацією можна було ознайомитись на сайті Львівської міської ради та у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради, за адресою пл. Ринок,1, тел. 297 59 63.

21 грудня 2016 року відбулось публічне представлення вищезгаданої документації за адресою: м. Львів, вул. В. Великого,4 (актовий зал Українського науково-дослідного інституту ім. Т. Шевченка). Для участі зареєструвалося 22 осіб. Протокол публічного представлення додається.

За результатами проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час під час розгляду детального плану території, обмеженої вул. Трускавецькою, вул. Академіка Я. Підстригача, межею міста у м. Львові письмові зауваження та пропозиції не надходили.

Додаток 1. Протокол публічного представлення детального плану території, обмеженої вул. Трускавецькою, вул. Академіка Я. Підстригача, межею міста у м. Львові.

Відповідальний за розгляд пропозицій,

Начальник відділу громадського партнерства

управління «Секретаріат ради» О. Файфурка

Секретар громадського слухання,

спеціаліст 1 категорії відділу

інформаційної політики

управління «Секретаріат ради» З. Турчин

Представник замовника,

начальник відділу містобудівного маркетингу                                           

управління архітектури департаменту

містобудування                      

Львівської міської ради В. Хижняк

Доповідач,

головний архітектор проекту Ю. Столяров


 

Додаток 1

Протокол публічного представлення детального плану території, обмеженої вул. Трускавецькою, вул. Академіка Я. Підстригача, межею міста у м. Львові.     

Зустріч відбулась 21 грудня 2016 року. Для участі у публічному представленні зареєструвалося 22 осіб.

На громадському слуханні виступили:

Д. Челепіс, головний спеціаліст відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Організація та проведення громадського слухання.

Ю. Столяров, головний архітектор проекту. Представлення детального плану території.

Презентуючи проект детального плану території Ю. Столяров повідомив, що більшість території охопленої детальним планом, крім територій транспорту(вулиць в межах червоних ліній), є незагосподарьованою згідно із затвердженою містобудівною документацією та цільового використання земель не використовується.

Стан навколишнього середовища на даний час є ускладненим в зв’язку примиканням до території проектування ділянки електропідстанції Л-8 та магістралі районного значення вул. Трускавецька.

Межа зони шумового дискомфорту становить — 20м від краю проїжджої частини. Територіальний розрив від краю проїжджої частини до червоної лінії вул. Трускавецька, а отже і до території містобудівного освоєння, становить— 36м. Таким чином негативний вплив від руху транспорту на територію ДПТ не розповсюджується.

Територія проектування забезпечена всіма необхідними інженерними мережами. В межах червоних ліній вул. Трускавецької проходять водопровід, каналізація, газопровід, мережа силових кабелів електропостачання. Наявність інженерних мереж та їх точна локалізація підлягають уточненню і погодженню із службами на наступних стадіях проектування.

Планувальними обмеженнями на території ДПТ є охоронні зони інженерних мереж, червоні лінії вулиць та межі землекористування, нормативні розриви від існуючих підприємств та об’єктів інженерної інфраструктури, нормативні побутові, санітарні та пожежні розриви.

В межах території детального плану передбачається визначення ділянки призначеної для будівництва та обслуговування об’єктів релігійного комплексу.

Площа пропонованої ділянки становить ≈ 0,37 га, а її межа, з периметром ≈ 350м, проходить. На виділеній ділянці передбачається влаштування культового об'єкту з господарською будівлею та автостоянками — гостьовою та службовою, а також проведення комплексної реконструкції та благоустрою території.

Проектним рішенням ДПТ вносяться уточнення до затвердженої містобудівної документації, що не суперечить основним рішенням генерального плану міста та плану зонування території Франківського району. Відповідно до генплану м. Львова, територія проектування належить до територій складів, баз та комунальні підприємства.

ДПТ вносить уточнення і доповнення до генерального плану та плану зонування міста на новому рівні містобудівної документації, пов'язаному із більшою деталізацією містобудівного планування території та проектних рішень.

Орієнтовний процентний розподіл за функціональним зонуванням території ДПТ виглядає наступним чином:

 • території релігійних установ – 17%;

 • території вулиць та проїздів – 66%.

 • території складського призначення - 17%

Поверховість проектованої забудови передбачена наступна:

 • для об'єктів адміністративного призначення – до 4-х поверхів.

 • для об'єктів складського призначення – до 2-х поверхів.

Під час представлення учасниками було озвучено наступні запитання:

 1. Для якої саме релігійної організації передбачається визначення ділянки для будівництва релігійного комплексу?

 2. Для релігійної організації Церква «Віфесда».

 3. Чи плануються інші об`єкти забудови по вул. Трускавецькій?

 4. Нам відомо лише про проектування на даній території.

Головуючий на публічному представленні,

головний спеціаліст відділу

громадського партнерства

управління «Секретаріат ради» Д. Челепіс

Доповідач,

головний архітектор проекту Ю. Столяров