Матеріали розгляду пропозицій, поданих в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду детального плану території у районі вул. Пасічної 25-39 у м. Львові.

  • 1152
  • Відділ громадського партнерства

Матеріали розгляду пропозицій, поданих в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду детального плану території у районі вул. Пасічної 25-39 у м. Львові.

Із 09 грудня 2016 року по 03 січня 2017 року тривало громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду детального плану території у районі вул. Пасічної 25-39 у м. Львові. Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури, департаменту містобудування Львівської міської ради, а розробником — ДП ДІМП «Містопроект».

Оголошення щодо проведення громадського слухання було розміщено на сайті Львівської міської ради у рубриці «Громадські слухання» та опубліковано у газеті «Високий замок» від 9-11.12.2016 року.

З відповідною проектною документацією можна було ознайомитись на сайті Львівської міської ради та у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради, за адресою пл. Ринок,1, тел. 297 59 63.

26 грудня 2016 року відбулось публічне представлення вищезгаданої документації за адресою: м. Львів, вул. Личаківська, 171 (Середня загальноосвітня школа № 63). Для участі зареєструвалося 7 осіб. Протокол публічного представлення додається.

За результатами проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду детального плану території у районі вул. Пасічної 25-39 у м. Львові надійшли два письмові зауваження та пропозиції.

Результати розгляду пропозицій :

1. Звернення мешканців будинку № 33Б, 33, 33А по вулиці Пасічній у м. Львові № 3-М-86915-01 від 26.12.2016 із запереченням зміни плану зонування в межах вул. Пасічної, 33Б у м. Львові, у зв’язку з можливим порушенням Державних будівельних норм та норм Земельного кодексу України;

Відповідь розробника : Зауваження приймається. На ділянках можливої реконструкції існуючої садибної житлової забудови зберігається зона Ж-1 — зона садибної житлової забудови. Відповідні поправки внесені в ДПТ.

2. Звернення п. А. Комінчак № З-К-87807-01 від 29.12.2016 з проханням внести земельну ділянку за адресою : вул. Пасічна, 31 до зони Ж-2.

Відповідь розробника : ділянка на вул. Пасічна, 31 розміщена в межах кварталу садибної забудови. В межах даної зони окрім переважної садибної допустимим видом забудови є квартирна житлова забудова з поверховістю до 4-ох поверхів включно. Обмежуючими факторами ділянки на вул. Пасічна, 31 є :

- Суміжні ділянки існуючої садибної забудови з північної та східної сторони;

- Червона лінія та лінія регулювання забудови по вул. Пасічній;

- межа історичного ареалу;

- площа та конфігурація ділянки.

Зважаючи на наведене з метою дотримання містобудівних норм, принципу добросусідства ділянка на вул. Пасічна, 31 віднесена до зони Ж-1. В даному випадку встановлення для ділянки окремої зони є необгрунтованим.

Додаток 1. Протокол публічного представлення детального плану території у районі вул. Пасічної 25-39 у м. Львові

Додаток 2. Звернення мешканців будинку № 33Б, 33, 33А по вулиці Пасічній у м. Львові № 3-М-86915-01 від 26.12.2016

Додаток 3. Звернення п. А. Комінчак № З-К-87807-01 від 29.12.2016

Додаток 4. Лист-відповідь ДП ДІМП “Містопроект” № 39/12-1 від 27.01.2017

Відповідальний за розгляд пропозицій,

начальник відділу громадського партнерства

управління «Секретаріат ради» О. Файфурка

Секретар громадського слухання,

спеціаліст 1 категорії відділу

інформаційної політики

управління «Секретаріат ради» З. Турчин

Представник замовника,

начальник відділу містобудівного маркетингу 

управління архітектури департаменту

містобудування

Львівської міської ради В. Хижняк

Доповідач,

головний архітектор проекту П. Крупа


 


 


 


 


 

Додаток 1

Протокол публічного представлення детального плану території у районі вул. Пасічної 25-39 у м. Львові.

Зустріч відбулась 26 грудня 2016 року. Для участі у громадському слуханні зареєструвалося 7 осіб.

На громадському слуханні виступили:

Д. Челепіс, головний спеціаліст відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Організація та проведення громадського слухання.

П. Крупа, головний архітектор проекту, представник ДП ДІМП «Містопроект». Представлення детального плану території.

Презентуючи проект детального плану території П. Крупа повідомив, що в детальному плані передбачається реконструкція магістральної вулиці районного значення Пасічної, а саме : будівництво додаткових двох смуг руху із доведенням загальної ширини проїзної частини до 14,0 м (4х35 м) та влаштуванням крайніх смуг виділеними для руху громадського транспорту, а також ширина в червоних лініях встановлюється - 28,5 м. Ширина тротуарів приймається - 2,25 м, з можливістю розширення, при необхідності, до 3,0 м на ділянках інтенсивного пішохідного руху.

Магістральні вулиці призначені для руху всіх видів автомобільного та громадського транспорту. Місцеві вулиці – для легкового та обслуговуючого транспорту. На перетині вул. Пасічної - Таджицької передбачено регульований світлофорний перехід. Розміщення нових мереж, перекладка та реконструкція старих передбачається в межах коридору магістральної вулиці, визначених червоними лініями. Нові магістральні комунікації слід розміщати під тротуарами та зеленими смугами. Під проїзною частиною допускається розміщення тільки дощової каналізації.

Комплекс заходів по інженерній підготовці території передбачає врахування природної характеристики ділянок освоєння прилеглих до магістралі територій, відведення поверхневих вод, укріплення схилів яру шляхом терасування та озеленення. В проектованій житловій забудові необхідно передбачати підземні паркінги. При проектуванні ДПТ передбачено комплексний благоустрій території, зокрема: влаштування тротуарів та зелених смуг вздовж магістралі, влаштування рекреаційної зони з спортивним майданчиком.

Головуючий на громадському слуханні,

головний спеціаліст

відділу громадського партнерства

управління «Секретаріат ради» Д. Челепіс

Доповідач,

головний архітектор П. Крупа