03.04.17 : Громадське слухання щодо будівництва тролейбусної лінії від вул. Зеленої (ДБК) до вул. Пасічної (Пагорб Слави)

• Відділ громадського партнерства

3 квітня 2017 року відбудеться громадське слухання щодо будівництва тролейбусної лінії від вул. Зеленої (ДБК) до вул. Пасічної (Пагорб Слави).

Місце проведення : Львівський техніко-економічний коледж Національного університету «Львівська політехніка» ( м. Львів, вул. Пасічна, 87)

Початок о 18.00

Громадське слухання проводиться за ініціативи депутатів Львівської міської ради.

Реєстрація учасників громадського слухання проводиться на підставі документа, що посвідчує особу (паспорт громадянина, посвідчення водія або іншого документа, що посвідчує чи ідентифікує особу).

Пропозиції та зауваження  просимо подавати на ел. скриньку: 539lmr@gmail.com до 02.04.2017р.

Довідкова інформація у відділі громадського партнерства управління “Секретаріат ради” тел. 297-57-63

Додатки :

Правила проведення громадських слухань

Протокол громадського слухання

Пропозиції та зауваження (1)

Пропозиції та зауваження (2)

Розгляд протоколу та резолюції громадського слухання