Матеріали розгляду пропозицій, поданих в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду детального плану території у районі вул. Визвольної.

Матеріали розгляду пропозицій, поданих в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду детального плану території у районі вул. Визвольної.

Із 10 червня по 04 липня 2017 року тривало громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду детального плану території у районі вул. Визвольної. Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, а розробником — ФОП “Мецевич”.

Оголошення щодо проведення громадського слухання було розміщено на сайті Львівської міської ради у рубриці «Громадські слухання» та опубліковано у газеті «Львівська Пошта» № 45 (1955) від 10.06.2017 року.

З відповідною проектною документацією можна було ознайомитись на сайті Львівської міської ради та у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради, за адресою: м. Львів, пл. Ринок,1, тел. 297 59 63.

21 червня 2017 року відбулось публічне представлення вищезгаданої документації за адресою: м. Львів, вул. Дорога Кривчицька,1 (Середня загальноосвітня школа № 70). Початок о 18.00. Для участі зареєструвалося 8 осіб. Протокол публічного представлення додається.

За результатами проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час під час розгляду детального плану території у районі вул. Визвольної письмові зауваження не надходили.

Додаток 1. Протокол зустрічі з архітектором в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду детального плану території у районі вул. Визвольної.

Відповідальна за розгляд пропозицій,

завідувач сектору громадських

слухань відділу громадського партнерства

управління «Секретаріат ради» Д. Челепіс

Секретар громадського слухання,

провідний спеціаліст сектору громадських

слухань відділу громадського партнерства

управління «Секретаріат ради» З. Турчин

Представник замовника,

начальник відділу урбаністики

та містобудівної документації управління

архітектури та урбаністики

Львівської міської ради В. Хижняк

Головний архітектор проекту Р. Мецевич


 


 


 


 


 

Додаток 1

Протокол зустрічі з архітектором в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розгляду детального плану території у районі вул. Визвольної.

Зустріч відбулась 21 червня 2017 року. Для участі у громадському слуханні зареєструвалося 8 осіб.

На громадському слуханні виступили:

П. Качараба, провідний спеціаліст сектору громадських слухань відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Проведення громадського слухання.

А. Штанько, представник головного архітектора проекту. Представлення детального плану території.

Презентуючи проект детального плану території А. Штанько повідомив, що згідно правил забудови території м. Львова і зонінгу Личаківського району міста Львова, територія проектування належить до зони садибної житлової забудови (зона Ж-1). За функціональним призначенням територія проектованого житлового комплексу в межах розроблення детального плану передбачається під розміщення двоповерхової житлової забудови. При розробці проекту забудови враховані дані історико-архітектурного опорного плану.

Проектована житлова забудова передбачається для розміщення на існуючих ділянках за рахунок нового будівництва та (в окремих випадках) реконструкції існуючих капітальних будівель та споруд. Рішення детального плану повинні враховуватись і прийматись за основу при прийнятті рішень органів місцевого самоврядування щодо використання територій, розробленні та видачі містобудівних умов та обмежень та моніторингу реалізації містобудівної документації на наступних стадіях проектування.

Даним детальним планом передбачається раціональне формування і впорядкування забудови. В межах кварталу планується розмістити 2 поверхові індивідуальні будинки. Для розрахунку кількості мешканців, яких можна розселити в проектованому кварталі при планованій поверховості забудови приймаємо кількість проектованих садибних будинків - 97. Детальним планом території передбачається часткове збереження існуючого житлового фонду на території проектування.

Проектом передбачена організація системи внутрішньоквартальних проїздів, пішохідних і транспортних зв'язків як всередині кварталу проектування так і між сусідніми кварталами. Внутрішньоквартальні проїзди ділять містобудівну тканину на комфортні для проживання, масштабні людині містобудівні утворення, що можуть забудовуватись почергово, враховуючи складні умови реконструкції, пов’язані із зносом існуючих не капітальних будівель та споруд, що належать різним власникам (суб’єктам містобудівної діяльності).

Містобудівна ємкість даної території щодо населення кварталу та житлового фонду визначена, виходячи з параметрів існуючої та проектованої житлової забудови та площі земельної ділянки для розміщення нового житлового комплексу.

На перспективу (до 10 років) передбачається розміщення забудови на ділянці орієнтовно 2 га.

На першу чергу передбачено влаштування заїзду на територію проектованої житлової забудови зі сторони вул. Визвольної та Проектованої в районі кварталу М-62. На перспективу передбачається трасування транзитного проїзду по території кварталу по проектованому продовженню вул. Визвольної. Рух проїздами передбачений лише легковим автотранспортом та спецтехнікою (обслуговування інженерних мереж, забудови, підвезення замовлень, вивіз сміття, доступ пожежних машин , тощо).

На сьогоднішній день в проектованому кварталі житлової садибної забудови система газопостачання відсутня, на суміжній ділянці (вул. Визвольна) наявний газопровід середнього тиску. Крім того є розроблений та погоджений проект газопостачання окремих ділянок на території кварталу, згідно якого прокладення газопроводу середнього тиску передбачається від вул. Тракт Глинянський. На проектний період природній газ в проектованому кварталі передбачається використовувати на приготування їжі, підігрів води та опалення.

На території проектованого кварталу частково існує централізоване забезпечення водою по вул. Визвольній. Джерелом водопостачання є розподільча мережа «Львівводоканалу». Для підключення проектованих споживачів необхідно прокласти водопровідну мережу діаметром не менше як 100 мм. від вул. Визвольної та вул. Тракт Глинянський. В місцях підключення проектованого водопроводу до існуючої водопровідної мережі необхідно реконструювати наявні водопровідні колодязі, встановити у них запірно - регулючу арматуру.

Найближча проектована середня школа знаходиться в кварталі М-62 (через дорогу від проектованого кварталу, там же знаходиться найближча дитяча дошкільна установа в межах пішохідної доступності. Для безпечного перетину вулиці даним ДПТ передбачено облаштування пішохідного переходу та встановлення світлофорів, таким чином перехід буде здійснюватись через регульований пішохідний перехід.

Під час представлення запитань від учасників зустрічі не поступило.


 

Головуючий на громадському слуханні,

провідний спеціаліст сектору громадських слухань

відділу громадського партнерства

управління «Секретаріат ради» П. Качараба

Доповідач, представник

головного архітектора проекту А. Штанько