Матеріали розгляду пропозицій, поданих в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Стрийської у м. Львові

  • Відділ громадського партнерства

Із 12 жовтня по 06 листопада 2017 року тривало громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Стрийської у м. Львові. Замовником даної містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, а розробником  — ДП ДІПМ «Містопроект».

Оголошення щодо проведення громадського слухання було розміщено на сайті Львівської міської ради у рубриці «Громадські слухання» та опубліковано у газеті «Львівська Пошта» № 79-80 від 12 жовтня 2017 року.

З відповідною проектною документацією можна було ознайомитись на сайті Львівської міської ради та у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради, за адресою: м. Львів, пл. Ринок,1, тел. 297 57 63.

23 жовтня 2017 року о 18:00 год відбулась зустріч з головним архітектором проекту у Великому сесійному залі Львівської міської ради, за адресою – м. Львів, пл. Ринок, 1. Для участі зареєструвалося 11 осіб. Протокол зустрічі з головним архітектором проекту додається.

За результатами проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Стрийської у           м. Львові звернень з пропозиціями та зауваженнями до проекту не надійшло.

Додаток 1. Протокол зустрічі з головним архітектором проекту в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Стрийської у м. Львові.

Відповідальна за розгляд пропозицій,

завідувач сектору громадських

слухань відділу громадського партнерства                                                

управління «Секретаріат ради»                                                                         Д. Челепіс

Секретар громадського слухання,

провідний спеціаліст сектору громадських

слухань відділу громадського партнерства

управління «Секретаріат ради»                                                                         П. Качараба

                  

Представник замовника

містобудівної документації,

_______________________________

_______________________________

Доповідач,

головний архітектор проекту                                                                         Ю. Столяров

Додаток 1

Протокол зустрічі з головним архітектором проекту в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вул. Стрийської

Зустріч відбулась 23 жовтня 2017 року. Для участі у громадському слуханні зареєструвалося 11 осіб.

На громадському слуханні виступили:

Д. Челепіс, завідувач сектору громадських слухань відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Проведення громадського слухання.

Ю. Столяров, головний архітектор проекту. Представлення детального плану території.

Презентуючи проект детального плану території Ю. Столяров повідомив, що ДПТ охоплює територію приблизною площею 9,53 га. Рішенням генплану м. Львова, передбачено функціональне призначення території проектування як громадські території.

Згідно Плану зонування Сихівського району дана території відноситься до таких планувальних зон, як Г-6 (торговельні зони), Г-3-1 (зона дитячих дошкільних установ та загальноосвітніх шкіл), Ж-4 (зона змішаної житлової забудови для формування кварталів багатоквартирних житлових будинків 10-16 поверхів),ТР-2 (зони транспортної  інфраструктури ,вулична мережа).

Територія ДПТ обмежена на півночі– територією ЗАТ "Львівський автобусний завод", та сході - територіями ЗАТ "Львівський автобусний завод" та ПС № 12, на заході - червоними лініями вул. Стрийської, на півдні – житловим комплексом "Леви міста" та садибною житловою забудовою.

На території ДПТ було проаналізовано близько 11 ділянок землевідводів, опираючись на вихідні дані та Кадастрову карту України.

На сьогодні майже вся територія ДПТ – це недіючі підприємства.

Детальний план території розробляється в зв’язку із необхідністю уточнення функціонального та цільового призначення земель, визначення майбутнього зонування та архітектурно-планувального рішення потужного містобудівного вузла вздовж магістральної вулиці.

Базуючись на аналізі існуючої ситуації, побажаннях замовника та попередньо виконаної містобудівної документації, проектним рішенням (в межах ДПТ) передбачено часткове внесення змін до сусідньої території з ділянкою проектування нового кварталу, планування якої розроблялось у Детальному плані території на розі вул. Стрийської - вул. Хуторівки у м. Львові (2015 р.). Приблизна площа змін становить 1,45 га.

Детальним планом території передбачено розташування 2-х карталів житлової багатоквартирної забудови поверховістю 10 -16 пов., комерційно-офісного об`єкту поверховістю 5-20 пов., дитячого дошкільного навчального закладу. Також передбачено реконструкція недіючого 3-х поверхового виробничого корпусу вздовж вул. Стрийської під громадські функції (торгівля, побутове обслуговування, громадське харчування, відпочинкові заклади, тощо).

Щодо раніше розробленої ділянки території ДПТ, яка попередньо передбачалась під громадські території (відкрита автостоянка, заклад обслуговування населення) та території в межах червоних ліній, то проектом не передбачено зміни функцій території. Проте, для покращення транспортної та соціальної інфраструктури кварталу в цілому, передбачена зміна  конфігурації червоних ліній та розташування дитячого дошкільного закладу з прилеглими територіями. Об`єкти обслуговування населення передбачено в проектованому комерційно-офісному комплексі.

Недіюче підприємство створює негативний вплив на навколишнє середовище. що за своєю історичною структурою може розвиватись як система зелених зон з водними об`єктами, що б зробило привабливим існуючі та проектовані квартали забудови

Для покращення соціальної інфраструктури проектованого житлового кварталу та прилеглих існуючих житлових кварталів на території ДПТ передбачений комплекс громадських об`єктів для обслуговування населення.

Під час зустрічі з архітектором учасниками заходу було поставлено наступне запитання:

  1. Яким чином буде забезпечена пожежна безпека будинків такої висоти?

Це питання не розглядається під час надання містобудівних умов та обмежень. Державні будівельні норми передбачають облаштування у таких будинках двох ліфтів. Крім того, щодо пожежних автомобілів, то потенційні інвестори мають передбачати у кошторисі покупку для ДСНС пожежного автомобіля такого класу.

Головуюча на зустрічі з архітектором,

завідувач

сектору громадських слухань

відділу громадського партнерства

управління «Секретаріат ради»                                                                       Д. Челепіс

Доповідач,

головний архітектор проекту                                                                       Ю. Столяров