Матеріали розгляду пропозицій, поданих в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час внесення змін до містобудівної документації «План зонування території м. Львова»  (зонінг) Том 1. Частина 6. Зонування Личаківського району

  • Відділ громадського партнерства

Матеріали розгляду пропозицій, поданих в рамках громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час внесення змін до містобудівної документації «План зонування території м. Львова»  (зонінг) Том 1. Частина 6. Зонування Личаківського району (територія ЛМКП «Львівводоканал»)

       З 20 листопада 2017 року по 11 грудня 2017 року тривало громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час внесення змін до містобудівної документації «План зонування території м. Львова»  (зонінг) Том 1. Частина 6. Зонування Личаківського району (територія ЛМКП «Львівводоканал»). Оголошення щодо проведення громадського слухання було розміщено на сайті Львівської міської ради у рубриці «Громадські слухання» та опубліковано у газеті «Високий Замок» від 21.11.2017 року.

       З відповідною проектною документацією можна було ознайомитись на сайті Львівської міської ради та у відділі громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради, за адресою пл. Ринок,1, тел. 297 57 63.

       29 листопада 2017 року відбулась зустріч з головним архітектором проекту  щодо вищезгаданої документації за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1 (Великий сесійний зал Львівської міської ради).  Для участі зареєструвалося 4 особи. Протокол зустрічі з головним архітектором проекту додається.

       За результатами проведення громадського слухання щодо врахування громадських інтересів під час внесення змін до містобудівної документації «План зонування території м. Львова»  (зонінг) Том 1. Частина 6. Зонування Личаківського району (територія ЛМКП «Львівводоканал»)  письмових зауважень та пропозицій не надходило.

Додаток 1. Протокол зустрічі з головним архітектором проекту внесення змін до містобудівної документації «План зонування території м. Львова»  (зонінг) Том 1. Частина 6. Зонування Личаківського району (територія ЛМКП «Львівводоканал»)

Відповідальна за розгляд пропозицій,

завідувач сектору громадських

слухань відділу громадського  партнерства                                           

управління «Секретаріат ради»                                                                       Д. Челепіс

                  

                  

Секретар громадського  слухання,

провідний спеціаліст сектору громадських

слухань відділу громадського партнерства

управління «Секретаріат ради»                                                                          З. Папіж

                  

Представник замовника

містобудівної документації

________________________

________________________

Доповідач,

головний архітектор проекту                                                                              П. Крупа    

Додаток 1

Протокол зустрічі з головним архітектором проекту внесення змін до містобудівної документації «План зонування території м. Львова»  (зонінг) Том 1. Частина 6. Зонування Личаківського району (територія ЛМКП «Львівводоканал»)

Зустріч відбулась 29 листопада 2017 року. Для участі у громадському слуханні зареєструвалося  4 особи.

На зустрічі з головним архітектором виступили виступили:

П. Качараба, провідний спеціаліст сектору громадських слухань відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради». Проведення зустрічі.

П. Крупа, головний архітектор проекту. Представлення проекту внесення змін до містобудівної документації.

Презентуючи проект внесення змін до містобудівної документації П. Крупа повідомив, що існуючий план Зонування Личаківського району м. Львова виділяє значну територію Личаківського району м. Львова як зону ІН-2 – об’єкти інженерних мереж. Зокрема, частина вказаної території, обмеженої земельною ділянкою з кадастровим номером 4610137200:08:014:0001), займає більше ніж 70 гектарів.

Враховуючи план зонування, на даній території можуть розміщатись лише наступні об’єкти: тепломережі,  котельні, магістральні  мережі водопостачання,  каналізації,  дощової  каналізації, та  газопостачання,  споруди  водозаборів,  водоочистки,  насосні  станції,  КОС,  очисні  споруди  дощових  стоків,  ГРС,  ГРП,  господарські  споруди  для  обслуговування  систем.

На зазначеній території відповідно до плану зонування не може бути здійснено розміщення та експлуатацію основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд, зокрема, адміністративних, науково-дослідних, складських, будівель з приміщеннями супутнього обслуговування виробничих та промислових підприємств, автостоянок, станцій технічного обслуговування тощо.

Крім того, вказана зона ІН-2 не передбачає розподіл на категорії з визначенням переважних, супутніх та допустимих видів використання земельних ділянок, обмежуючи таким чином право користувача земельної ділянки здійснювати господарювання на ній на власний розсуд відповідно до чинного законодавства та звужуючи це право лише до розміщення на земельній ділянці об’єктів інженерних мереж.

Планувальними обмеженнями для здійснення нової забудови на ділянці  ЛМКП «Львівводоканал» є:

-  встановлена сзз очисних споруд каналізації – 500м. Проектовані об’єкти в межах даної ділянки не повинні перевищувати ІІ клас шкідливості. СЗЗ від проектованих об’єктів  не повинна перевищувати 500м;

- встановлена прируслова смуга р. Полтва. Режим використання територій повинен відповідати Водному Кодексу України;

- охоронна зона ЛЕП 110 кв. Режим використання території повинен узгоджуватись з вимогами ЛВРЕМ (Львівський високовольтний район електричних мереж).

Враховуючи це, користувач земельної ділянки з кадастровим номером 4610137200:08:014:0001 – ЛМКП «Львівводоканал», маючи намір здійснити реалізацію інвестиційного проекту щодо розміщення (будівництва) об’єкта інженерної інфраструктури, звернувся в управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради з пропозицією внести зміни до зонінгу Личаківського району щодо частини вказаної земельної ділянки для можливості її використання згідно законодавства України.

Пропозиції щодо функціонального використання території, закладені в  зміні функціонального зонування території до зонінгу Личаківського району, базуються на:

-     фактичному існуючому використанні території з переважними  видами забудови;

- побажаннях землекористувача ЛМКП «Львівводоканал», щодо ефективного використання території з можливістю залучення  додаткових інвестицій для модернізації та реконструкції очисних споруд на нових технологіях, покращення оточуючого середовища;

-     встановлених охоронних зонах р. Полтва, ліній електропередач 110кв.

З цією метою на ділянці передбачено встановлення 3-х  зон (існуючі ІН-2, Л-1 та зону В-2).

Територію, визначену для містобудівного освоєння, слід  використовувати за функціональним призначенням. Рішення зонінгу повинні враховуватись і прийматись за основу при прийнятті рішень органів самоврядування міської ради  щодо  використання територій, розробленні та видачі містобудівних умов та обмежень та моніторингу реалізації містобудівної документації на наступних стадіях проектування.

Для територій існуючої забудови, на яких не забезпечуються відповідні містобудівні умови (санітарні, протипожежні, побутові), встановлюється особливий обмежений вид містобудівного освоєння – «статус невідповідності», яким не дозволяється нове будівництво  та реконструкція з добудовою.

Об’єкти нерухомості, що розташовані між «червоними лініями», запланованими  для прокладки транспортних і інженерних комунікацій, та/або мають “статус невідповідності”, можуть відчужуватись, на користь органів місцевого самоврядування в порядку, встановленому законодавством.                                    

Головуючий на зустрічі з архітектором,

провідний спеціаліст сектору громадських слухань

відділу громадського партнерства                                    

управління «Секретаріат ради»                                                                     П. Качараба

Доповідач,

головний архітектор проекту                                                                               П. Крупа