13.05.2021-13.06.2021 Громадське обговорення проекту внесення змін до затвердженої містобудівної документації «План зонування території м. Львова (зонінг). Том 1. Частина 6. Зонування Личаківського району» (у районі вул. Ковельської) та звіту про стратегі

  • Сектор консультацій та громадських слухань

      Управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради повідомляє, що на офіційному веб-сайті Львівської міської ради в розділі «Місто» в рубриці «Проекти містобудівної документації» оприлюднено проект внесення змін до затвердженої містобудівної документації «План зонування території м. Львова (зонінг). Том 1. Частина 6. Зонування Личаківського району» (у районі вул. Ковельської) та звіт про стратегічну екологічну оцінку.

Підстава розроблення вказаного проекту містобудівної документації - ухвала Львівської міської ради від 05.03.2020 № 6414.

      Замовником вказаного проекту містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ДП ДІПМ «Містопроект».

      Громадське обговорення вказаного проекту містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку триває з 13 травня по 13 червня 2021 року.  

      Із проектом містобудівної документації (пояснювальною запискою, графічними матеріалами, звітом про стратегічну екологічну оцінку) можна ознайомитись на веб-сайті ЛМР https://drive.google.com/drive/folders/1rL3QFfSydL04OZCcshXpMEca5v3r38Ut , або до завершення процедури проведення громадського обговорення у приміщенні Львівської міської ради за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, кабінет 539.

      26 травня 2021 року відбудеться громадське слухання проекту внесення змін до затвердженої містобудівної документації «План зонування території м. Львова (зонінг). Том 1. Частина 6. Зонування Личаківського району» (у районі вул. Ковельської) на території Парку культури та відпочинку ім. Б. Хмельницького (літня тераса), за адресою: вул. Болгарська, 4. Початок о 17:00 год.

      Письмові зауваження та пропозиції до вказаного проекту містобудівної документації та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до 13 червня 2021 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або на електронну скриньку: a[email protected]

      Відповідальною посадовою особою Львівської міської ради за організацію розгляду пропозицій є Мирослава Пастущук, начальник відділу урбаністики управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради. Телефон для довідок: (032) 2 975 786.

      Екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується проекту внесення змін до затвердженої містобудівної документації «План зонування території м. Львова (зонінг). Том 1. Частина 6. Зонування Личаківського району» (у районі вул. Ковельської) знаходиться в департаменті охорони здоров’я та департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА.

      Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

Правила проведення громадських слухань у сфері містобудування