10.06.21-10.07.21 Громадське обговорення проєкту внесення змін до детального плану території у межах вул. Зеленої, вул. Пасічної, вул. Пирогівки,  вулиці проектованої 4 (зміна 4) та звіт про стратегічну екологічну оцінку

  • Сектор консультацій та громадських слухань

      Управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради повідомляє, що на офіційному веб-сайті Львівської міської ради в розділі «Місто» в рубриці «Проекти містобудівної документації» оприлюднено проект внесення змін до детального плану території у межах вул. Зеленої, вул. Пасічної, вул. Пирогівки,  вулиці проектованої 4 (зміна 4) та звіт про стратегічну екологічну оцінку.

Підстава розроблення проекту внесення змін до детального плану території - ухвала Львівської міської ради від 07.09.2020 № 6620.  

      Замовником проекту внесення змін до детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ДП ДІПМ «Містопроект».    

      Громадське обговорення проекту внесення змін до детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку триває з 10 червня по 10 липня 2021 року.    

      Із проектом містобудівної документації (пояснювальною запискою, графічними матеріалами, звітом про стратегічну екологічну оцінку) можна ознайомитись на веб-сайті ЛМР https://drive.google.com/drive/folders/1CkStXTc2dyxHcUclVaqqvzf1cNVRJNLE, або до завершення процедури проведення громадського обговорення у приміщенні Львівської міської ради за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, кабінет 539.    

      23 червня 2021 року відбудеться громадське слухання проекту внесення змін до детального плану території у межах вул. Зеленої, вул. Пасічної, вул. Пирогівки, вулиці проектованої 4 (зміна 4) та звіт про стратегічну екологічну оцінку у приміщенні Личаківської районної адміністрації, за адресою: вул. К. Левицького, 67. Початок о 17:00 год.

      Письмові зауваження та пропозиції до проекту внесення змін до детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до 10 липня 2021 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або на електронну скриньку: a[email protected]  

      Відповідальною посадовою особою Львівської міської ради за організацію розгляду пропозицій є Мирослава Пастущук, начальник відділу урбаністики управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради. Телефон для довідок: (032) 2 975 786.

      Екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується проекту внесення змін до детального плану території у межах вул. Зеленої, вул. Пасічної, вул. Пирогівки, вулиці проектованої 4 (зміна 4) знаходиться в департаменті охорони здоров’я та департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА.

      Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

Матеріали розгляду пропозицій