05.08.21-05.09.21 Громадське обговорення проєкту детального плану території у районі вул. В. Кубійовича, вул. Снопківської

  • Сектор консультацій та громадських слухань

      Управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради повідомляє, що на офіційному веб-сайті Львівської міської ради в розділі «Місто» в рубриці «Проекти містобудівної документації» оприлюднено проект детального плану території у районі вул. В. Кубійовича, вул. Снопківської та звіт про стратегічну екологічну оцінку.

Підстава розроблення детального плану території – ухвала Львівської міської ради від 12.12.2019 № 6030.

      Замовником проекту детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ФОП Лаврін В.С.

      Громадське обговорення проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку триває з 05 серпня по 05 вересня 2021 року.  

      Із проектом містобудівної документації (пояснювальною запискою, графічними матеріалами, звітом про стратегічну екологічну оцінку) можна ознайомитись на веб-сайті ЛМР https://drive.google.com/drive/u/2/folders/1OqkZH9LMAnuYnFlwxXIvy0piStTbH-VU , або до завершення процедури проведення громадського обговорення у приміщенні Львівської міської ради за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, кабінет 539.    

      16 серпня 2021 року відбудеться громадське слухання проекту детального плану території у районі вул. В. Кубійовича, вул. Снопківської в будівлі «Порохової вежі» за адресою м. Львів, вул. Підвальна, 4.  Початок о 15:00 год.

      Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до 05 вересня 2021 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або на електронну скриньку: a[email protected]  

      Відповідальною посадовою особою Львівської міської ради за організацію розгляду пропозицій є Мирослава Пастущук, начальник відділу урбаністики управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради. Телефон для довідок: (032) 2 975 786.

      Екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується проекту детального плану території у районі вул. В. Кубійовича, вул. Снопківської знаходиться в департаменті охорони здоров’я та департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА.

      Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

Матеріали розгляду пропозицій