09.12.21-09.01.22 Громадське обговорення проєкту детального плану території у районі у районі вул. Замарстинівської, вул. Р. Дашкевича, вул. Ткацької та звіту про стратегічну екологічну оцінку

  • Відділ партисипації

      Управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради повідомляє, що на офіційному веб-сайті Львівської міської ради в розділі «Місто» в рубриці «Проекти містобудівної документації» оприлюднено проект детального плану території у районі у районі вул. Замарстинівської, вул. Р. Дашкевича, вул. Ткацької та звіт про стратегічну екологічну оцінку.  

Підстава розроблення детального плану території – ухвала Львівської міської ради від 09.07.2021 № 1137.         

      Замовником проекту детального плану території є управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником — ДП ДІПМ «Містопроект».   

      Громадське обговорення проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку триває з 09 грудня 2021 року по 09 січня 2022 року.  

      Із проектом містобудівної документації (пояснювальною запискою, графічними матеріалами, звітом про стратегічну екологічну оцінку) можна ознайомитись на веб-сайті ЛМР https://drive.google.com/drive/u/0/folders/1e9Tw5E-ComJSFi-oE4A0-VT-79ScKutO , або до завершення процедури проведення громадського обговорення у приміщенні Львівської міської ради за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, кабінет 539.    

      22 грудня 2021 року відбудеться громадське слухання проекту детального плану території у районі у районі вул. Замарстинівської, вул. Р. Дашкевича, вул. Ткацької в приміщенні Шевченківської районної адміністрації за адресою м. Львів,   вул. В. Липинського, 11. Початок о 15:00 год.                                 

      Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території та звіту про стратегічну екологічну оцінку можна подавати до 09 січня 2022 року включно до управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради через Центри надання адміністративних послуг або на електронну скриньку: a[email protected]  

      Відповідальною посадовою особою Львівської міської ради за організацію розгляду пропозицій є Мирослава Пастущук, начальник відділу урбаністики управління архітектури та урбаністики департаменту містобудування Львівської міської ради. Телефон для довідок: (032) 2 975 786.

      Екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується проекту детального плану території у районі у районі вул. Замарстинівської, вул. Р. Дашкевича, вул. Ткацької знаходиться в департаменті охорони здоров’я та департаменті екології та природних ресурсів ЛОДА.  

      Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

       Відповідно до протоколу міської комісії ТЕБ і НС від 29.10.2021 за № 45 участь у громадському слуханні можлива при дотриманні таких карантинних обмежень: наявності у всіх присутніх сертифікату про повну вакцинацію (2 дози), або негативного ПЛР тесту на COVID - 19, або експрес - тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-Cov-2, який проведено не більше, як за 72 години до відвідування заходу, або документу від лікаря про наявність протипоказань чи перенесення хвороби, що дійсний 180 днів з дня виявлення захворювання.

Матеріали розгляду пропозицій